ČZ 175/502 (1962)

Vlastník cejkyn
Vloženo 3.10.2011
Aktualizováno 3.10.2011

ČZ 175/502 alias prase,rok 1962. Koupil jsem ji v roce 2010. TP jsem musel sehnat zvlast. motorka je v puvodnim stavu.Na jaro 2011 byla provedena GO motoru a tlumičů.Je to krásný veteránek,ktery umožňuje poměrně svižnou a pohodlnou jízdu

Proti moderním motorkám jsou zde zjevné nedostatky (brzdy, podvozek, výkon), ale to je dle mého na tomto stroji právě sympatické. Často potkám seniory, kteří si chtějí popovídat jak na tom stroji jezdili. Někteří nadávají, jiní zase chválí Většina z nich si stěžovala na špatnou manipulaci na místě.

Pro mne je tnto stroj poměrně dost propracovaný. Oproti Tatranovi, na kterém se taktéž jednou za čas projedu, jsou zde příjemně široká řídítka a motorka je celkově taková robustnější. I jízda je poměrně svižná, díky čemuž nejsem zas až taková brzda v provozu a nebál bych se udělat si i delší výlet. Občas se ukážu n nějakém tom srazu, tak třebas se s dalšími příznivci těchto krasavců setkám tam

Prsátkům zdar

lorus
lorus napsal 22.12.11 v 20:53

10 bodů

herec63
herec63 napsal 05.10.11 v 15:08

Pěkný stroj,sezóna pomalu končí,ale na jaře začíná nová!Mnoho šťastných km kolama dolů!

Dolin
Dolin napsal 03.10.11 v 15:08