Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Ultralight
Vloženo 3.4.2011
Aktualizováno 13.7.2015

Je to prostě hodnej litr , dá se s ní jet kalup ale zároveň i pohodově cestovat, motor krásně táhne od nejnišších otáček...jak jsem někde četl ,,ráno tam dáte šestku a večer vyřadíte,,

První dojmy - Na první nasednutí to bylo super. Ergonomie je typická Honda...všechno je tam, kde má. Brzdy by mohli být dropet silnější ale vzhledem k tomu, že je to "cesťák" tak je to dostatečný. Podvozkově nemám co vytknout, opět vzhledem ke kategorii.

Původ:
Motorku jsem koupil v roce 2009 když jí byli necelé tři od mého kamaráda. Ten jí koupil u nás v Hondě a vybavil pár doplňky...originál kufry, padáky, zadní blatníček a perfektní laďáky Scorpion.

Cestování:
Za dvě předchozí sezóny v jejím sedle jsme projeli Alpy v Rakousku, Itálii a Korsiku. Na tu jsem se těšil nejvíce, protože o tamních zatáčkách a asfaltu jsem slyšel obrovské legendy...a ty opravdu nelhali. Na zatáčky jsem se těšil jako malej ale po půl hodině jízdy jsem si přál rovinku!!! A TO NEKECÁM ) Jinak je to motorkářský ráj a všem vřele doporučuju. Jediný mínus je poměrně dlouhá cesta na trajekt do Livorna...a po nalodění se plavit pár hodin až na ostrov. Ale rozhodně to stojí za to

Technika:
Loni jsem cébéefo obul do Michelinů Pilot Road 2 a vládne naprostá spokojenost i za deště drží a dobře odvádí vodu. Nejsem sice Rossi ale obroušené stupačky a spičky bot mám taky

Pítrs.
Pítrs. napsal 28.03.12 v 18:30

Moc hezká

MaxSV
MaxSV napsal 25.10.11 v 00:50

Perfektní, libi se mi ty kufry v barve mašiny. Krása, chci do ní jít příští rok a taky projet Evropu jako ty

Martyp
Martyp napsal 27.05.11 v 09:39

No jooo,je to pravda,vypada pekne.. nekdy musis predvest..

Pacous
Pacous napsal 04.05.11 v 09:56

V téhle barvě je fakt moc hezká!

Ales600
Ales600 napsal 22.04.11 v 12:57