Yamaha YZF-R1 (1999)

Vlastník NoFear-Lukas
Vloženo 27.7.2010
Aktualizováno 4.4.2017

Konečně pořádná motorka,chtěl sem GSX-R 750, ale vidim, že R1 byla správná volba :D

Motorku zatim můžu jenom chválit...Jediné co mě po koupi vypeklo byla kontrolka rezervy, kvůli které jsem zůstal 10km od benzínky. Jinak prostě super výkon a oproti RFku daleko pohodlnější motorka. Přes zimu jsem se pustil do komplet údržby - výměna oleje,filtru,brzdovky,chladíci kapaliny,svíček. Jelikož tam byla ještě původní 12let stará baterka - tak si taky zasloužila vyměnit. V servise sem nechal komplet zkontrolovat motor (seřízení karburace, ventilů). Obul jsem nové pneu Dunloup Sportmax Roadsmart - tak doufám, že něco vydržej - přide mi že ta motorka to snad žere :D Jinak sem nechal nalakovat komplet plasty, takže teď vypadá motorka jako nová...
Úpravy motorky zatím žádné nejsou, je tam pouze laďák od Micronu se kterým jsem měl velký problém na STK. Podle času a peněz bych chtěl dodělat nějaké vychytávky jako ukazatel zařazené rychlosti, krytku sedadla spolujezdce, podsedlák od ermaxu, pancéřové hadice atd.

Packyn
Packyn napsal 10.12.11 v 15:38

Pěkná leštěnka

fzr6
fzr6 napsal 04.07.11 v 19:56

krásná er jednica 10b a parádní stoppie s RFkem

brabenecz
brabenecz napsal 23.06.11 v 16:17

Moc pěkná, dobře sis ji dal do kupy. Ať slouží jenom k radosti!

kavis
kavis napsal 22.06.11 v 21:42

nee, ja nejsem rejpal..ale jen jsem tu motorku znal. Ve zlem jsem to nemyslel. Tak at jezdi

NoFear-Lukas
NoFear-Lukas napsal 21.06.11 v 21:39

jeee zas nějakej rejpal kterej netuší jak motorka mohla vypadat po předchozím majiteli (motorka je sice barevně stejná, ale lak je novej z důvodu kosmetických vad a špatně nalakované pravé kapoty )