BMW R 1200 GS Adventure (2006)

Vlastník Bandas
Vloženo 26.10.2009
Aktualizováno 6.8.2013

Opět velké cestovní enduro, původem z Anglie po prvním majiteli, maximální nadšení hned v úvodu.

První dojmy - Jelikož jsem měl možnost od prodejce si ji prvně půjčit vyzkoušet na víkend, tak kupování bylo ulehčeno, od jedenáctky se to lišilo, větším výkonem, na člověka téměř nefouká a když jede za deště, tak je skoro suchej. Jinak první dojmy, naprosto super brzdy a výborný podvozek.

Doplňky na motorce - Kryt chladiče, krat světla, kryty nádobek.

Zkušeností s ní moc nemám, zatím se s ní sžívám, ale první dojmy jsou naprosto super. Toho čeho jsem se snažil dosáhnout na 1100 GS doplňkama, tak Adventůra má v základu, ale stejně s postupem času se bude vybavovat, jako každá motorka co jsem měl, tak musím si postupně dělat radost různými dopňky. Začneme asi zvýšením ridítek, protože ty se mi zdají moc nízko, pak předělat z mílí na km, no a pak se uvidí.

Freeman
Freeman napsal 28.10.10 v 00:27

Tos krasny stroj mas "skoro" krajane. Dlouho mi trvalo, nez jsem se k nemu take dopracoval a nyni uz mam klid, bo lepsiho stroje neni
Tak uzivej ve zdravi a stastnou cestu... Za 10

Florenti
Florenti napsal 15.02.10 v 23:52

Je to dieslak, že jo? já to hned poznal. Všechny tyhle okruhovky jsou takové. A ta žlutá je boží

Marty125
Marty125 napsal 09.02.10 v 10:24

Nádherná mašina, muj sen. Dávám 10b

MaraGSXR750
MaraGSXR750 napsal 03.02.10 v 14:04

Mazeec to je ale kus železa (luxusní kousek)

wario
wario napsal 11.01.10 v 19:30