Kawasaki ZZR 600 (1997)

Vlastník manu
Vloženo 3.7.2009
Aktualizováno 12.7.2010

Můj první čtyřhrnek. Moje první moto co když se chytí za plyn tak fakt jede.

Dneska jsem ji přivezl, tak mám za sebou jen trochu kilometrů, ale po "třindě" jsem unešenej jak to jede. Od dětství jsme trápili po polích nízké kubatury, pak přišli Čízy, Jawky, první japonec byl skůtr 2-T nic moc a teď konečně něco pořádného, teda z mého pohledu, páč už vidím jak se šklebíte. Průběžně doplním info, protože ze ZZeRkem zkušenosti ještě nejsou, ale doufám že budou jen a jen přibývat...

Tak za výkend něco přes 600 km a začíná mě ta motorka fakt bavit, jezdím pohodové tempo, zatím kolem komína. Ta tam jsou sliby pořád jenom 90, to bych tam ani tu šestku nedal.

Najeto zatím něco málo přes 3000 km a baví mě to moc. Vyměněn olej a filtr. V zatáčkách jsem pořád rovinář, ale říkám si lepší bejt rovinář než v penálu. Naše silnice jsou naprd, je to tady samej jezeďák co si plechovkou zkracuje zatáčky kam nevidí. Navíc bydlím tady od září, tak většinou vůbec nevím co přijde za zatáčkou.

Moc jí netočím, tak jak někdo tady psal, je to líná mrcha, pro mě teda ne, a když potom nastane ten kopanec, člověk se musí držet fest heftů. Krása jak se vejfuky rozječí. Strašně mě to chytlo a doufám že máme před sebou spousty a spousty kilometrů.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 26.02.12 v 20:22

Pěkna, krásná motorka. Posilam 10 bodu

piškůtek
piškůtek napsal 26.08.11 v 13:39

R.I.P brácho!!

misakoca
misakoca napsal 18.07.10 v 19:10

Krásná to je to ano Jezdí se na ní suprově, ale jak je měkké sedlo, tak luxusně bolí zadek 10b bráško

gondra
gondra napsal 08.06.10 v 07:27

AHA už jsem si všiml že je jen otočená foto

gondra
gondra napsal 08.06.10 v 07:25

Moc pěkná kawa nerez svody zlatý třmeny prostě super . Ale nepobral sem ty nápisy na pravý straně to má být provokace?