Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník Psychobiker1
Vloženo 17.2.2008
Aktualizováno 17.2.2008

Honda cbr 954 rr fireblade r.v.2002 vykon 111 kw najeto 29500 po vymene oleje fitru a desticek

Ja jsem s motorkou velice spokojen zatim sem nemel nejaky problem .Nejvetsi problem co jsem resil byla vymena svicek Je tam k tomu pristup jak k penezum musel jsem sundat cellou nadrz airbox ten musel taky pric a tak i sani i po tak narocne demontazi tam nebil pristup k jedne svicce musel jsem popustit celej motor proste hruza potom samotna koupe svicek taky zadna prdel svicky 750,-/kus .To bylo nejhorsi . Jinak vse dobry vymena desticek filtru i oleje nebil zadny problem .Nechal jsem delat rozvodak i s pracou me to stalo 4500 to si myslim ,ze je paradni cena . Motorku mam druhym rokem koupil jsem ji v nemecku padenou na bok tak je trochu odrena ale zadna hruza no a masku jsem teda sehnal jinou masku ta byla zlomena . Motorka me se vsim vsudy vysla na 125 a je vlastne vymenene co se dalo jezzdi se na ni super brzdy tlumice a vubec jizdni vlastnosti super . No se starty v tyhle zime je to horsi , ale v lete bez problemu .