Jawa 350/639 (1991)

Vlastník Anti2t
Vloženo 26.3.2007
Aktualizováno 5.2.2011

první majitel-Ministerstvo vnitra od roku 1991 doteď nevyužitá má najeto sotva 1000km jen mě štve že mi odmontovali vysílačku a vzadu kastlík ten tam byl hezkej! tak teď sem to předělal na dvou sedlo

Zkušenosti: Motorka je lepší jak žena neremcá když jí ve 2ráno vytáhnete z postele a chcete na ní jezdit nikdy vás nebude komandovat jak máte jezdit (ač sama nemá řidičák ani na kole jezdit neumí)nikdy vás nezradí a když jo tak si za to můžete spíše vlastní chybou a co je nejlepší nenadává a neopustí vás když si najdete ještě jednu nebo 2,3,4

Cesty: Tempo Litoměřice moto party Rumburk, moto sraz Žandov,Petrovice,Motosraz Račice u Štětí,Sraz autoškoly vrchol Litoměřice nu a je konec sezony Jawa prodaná a vymněněná za Yamahu TT

Další info: chtěl bych z ní udělat takového cesťáčka brašny na bok atd( přece jen jezdím hodně daleko)

Anti2t napsal 30.03.07 v 22:47

Alex- Máš pravdu to kouřový by vypadalo suprově popřemýšlím o tom!!

Anti2t napsal 30.03.07 v 22:47

Alex- Máš pravdu to kouřový by vypadalo suprově popřemýšlím o tom!!

Anti2t napsal 30.03.07 v 22:46

no treošku sem si při pádu obdřel padáky hlavně že mi to nesjelo na nohu to bych tam ještě asi ležel ale dobrý! Mašinka je v pohodě nikde ani škrábanec navíc ,až na ty padáky ale od toho tam přeci sou ne?

Anti2t napsal 30.03.07 v 22:46

smazany24811
smazany24811 napsal 30.03.07 v 22:39

já nemyslim plexi, takový jako je třeba na 639 nebo 640, ale takový to mírně kouřový, co je nad světlem(http://www.motosp.cz/more.php?id=31) a ještě asi chromovaný zrcadla..... jinak k tomu pádu, to je prostě mega smůla, někdy stačí i hrstka štěrku v zatáčce a už je veselo....