BMW S 1000 R (2017)

Vlastník MirekLanda
Vloženo 4.5.2024
Aktualizováno 4.5.2024

Velmi silná , hravá a zábavná motorka. Výkon na rozdávání, ale dá se jezdit i s rozumem . Jediné doporučím tenhle stroj.

První dojmy - Motorka jde za plynem jak bestie. Neskutečné dobře ovladatelná motorka. Dobrý posez, široká riditka a rychlorazeni co bych nikdy neměnil! Zatim jsem na žádný negativa nepřišel a pořad se s motorkou učím .

Motorku bych doporučil pro - Skvělá motorka pro někoho kdo chce silnou sportovní motorku, ale nechce zalehavaci supersport.

Doplňky na motorce - V základu výfuk Akrapovic, vyhřívané hefty, rychlo řazení nahoru i dolu .

Určitě je to lepší volba jen pro jednoho člověka , dat tam brašny a cestovat není problém, ale spolujezdec nemá úplně příjemný sedlo , proste je to motorka pro jednoho dle mého názoru.
Jinak mužů vše jen chválit , brzdy ? Perfektní ! Proste brembo to je odpověď která stačí . Podvozek je skvely , drží a můžete si nastavit zda jedete sam nebo ve dvou či na okruhu .
Plyn bez žádnými spozdeni, zrychlení to má skvely , odpovídá proste výkonu této motorky.
Ovladatelnost je úžasná, váha kolem 200kg , do začátek jde sama a podvozek je proste úžasný .
Chod motoru je lehce hlasitější , ale to je u těchto motorek normální .
Spotřeba za mě adekvatni 5.5-7.5 l na 100 km dle jízdy a to je super ! Vyzdvihnout musím tempomat, to je tak úžasná věc na delší cesty nebo když nechcete ve městě jezdit přes povolenou rychlost, jen zmacknete tlačítko a motorka si jede sama .
4 palivové mapy jsou skvely , Rain,Road,Dynamic a Dynamic PRO.
Já osobně jezdím na Road, nejsem žádný závodník a s takhle silnou motorkou je potřeba zacházet opatrně .
V základu již je výfuk Akrapovic, ano je to hezky , ale je to ve finále jako základní výfuk jen proste značkový , takže doporucuju vyměnit za jiný homologovany.
Za mě je to motorka 10/10 a jediné doporucuju !

Vladounreal
Vladounreal napsal 08.05.24 v 07:09 10b.

Ahoj, jsem rád, že jsi z ní tak nadšený. Tak ať ti to vydrží po celou dobu co jí budeš mít