Honda CMX500 Rebel (2019)

Vlastník Rebel1981
Vloženo 9.8.2023
Aktualizováno 9.8.2023

Rebel byl úplně skvělá volba na "rozjezd".

Motorka koupena od FIRMA:3Rmoto (Jílovice)

První dojmy - Motorka padla do ruky na první dobrou. Skvěle se ovládala, žádné složitosti, prostě jenom jízda. Hned jsme se sžili. Ideální pro začátečníka, případně drobnější jezdce (spíše jezdkyně).

Motorku bych doporučil pro - Jezdci a jezdkyně menšího vzrůstu (i když já při 190cm jsem se na ní taky vyjezdil :). Naprosto ideální pro začátečníky.

Doplňky na motorce - Dokupoval jsem malé plexi, které určitě pomohlo při dálničních rychlostech. Dále nerezový kryt chladiče a nějaké blbůstky z Aliexpresu (kryt nádržky brzdové kapaliny, klíčenka, kryty ventilků...)

Po 20 letech jsem se chtěl vrátit do jedné stopy a Rebel byl jasná volba. Tento typ stroje se mi vždycky líbil.
Motorka je naprosto nezáludná a na začátek plně doporučuji.
Pro spolujezdce už to taková paráda není. Je to spíš na pojíždění po městě, ale rozhodně ne žádné dálky.
Abych motorku nehyzdil kufry, tak chyběl dostatek úložných prostor, takže jsem vyjížďky omezil na jednodenní výlety do 300km.
Motorka se skvěle cítí ve městě a na slušných silnicích, kde si může člověk užít zatáčky.

TomZul
TomZul napsal 09.08.23 v 11:00 9b.

Proti motorce jako takové nemohu říct ani slovo. Sám jsem na ní dělal jízdy na cvičáku. Naštěstí tam měli i starší XJ6. Protože měřím cca stejně jako ty, nechápu, jak se na to dobrovolně poskládáš na jízdy kolem 300 km. Já měl pocit, že si vykopnu zuby, kdykoli jsem se na to musel naskládat.

Nicméně, pokud s tím nemáš problém, tak nechť věrně a dlouho slouží k radosti.