Honda CMX500 Rebel (2019)

Vlastník miny22
Vloženo 30.7.2023
Aktualizováno 30.7.2023

Láska na první pohled. Není co dodat.Dobře ovladatelná.

První dojmy - Ze začátku trochu bolesti zad, protože jiný posez než na předchozí motorce. Krátké ruce do ostrých zatáček, ale to je můj problém. Stabilní zastavení, dosáhnu celou nohou, Díky přídavnému ohřívání rukojetí už nemám bolesti rukou při dlouhém řízení. Doufám že spolu vydržíme až do důchodu ?

Doplňky na motorce - Zakoupila jsem s již namontovaným vyhříváním rukojetí a jsem nadšená. Jednak příjemně hřeje při chladnějším počasí a jednak mám lepší úchop.. Byl tam i laděný výfuk ale vrátila jsem originál, ten zvuk byl na mě trochu moc.

Vybrala jsem si ji pro malou výšku. Mou i její. Nejsem technicky zdatná takže můžu napsat jen to že prozatím najetých 9000 km bylo bez poruch a závad. Nejvyšší denní nájezd jsem měla 370 km v Alpách a vzhledem k netrénovanosti to byl docela záhul. Zvládáme i domácí kopce a drobné nerovnosti v terénech.

marafzs600
marafzs600 napsal 19.08.23 v 18:48 10b.

callowsick
callowsick napsal 06.08.23 v 11:31 10b.

na tom Rebelu prostě něco je Ten nekulatej styl rámu a nádrže, k tomu naopak kulatý světlo a přední tlustý malý kolo - to je moc pěkná kombinace

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 02.08.23 v 19:08 10b.

Vykašli se na důchod a zůstaň raději mladá. Je to lepší.

Pupi04
Pupi04 napsal 30.07.23 v 19:47 10b.

Skvělá volba Najezdil jsem tisíce kilometrů
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

PSanec
PSanec napsal 30.07.23 v 12:34 10b.

Moc pěkný stroj s hondí spolehlivostí. Výborná volba. Co se týče, jestli spolu dožijete důchodu, tak nechci být jedovatý, ale lehce tě přežije. Přeji jen super km.