Yamaha Tracer 7 / 700 (2017)

Vlastník breta007
Vloženo 19.9.2022
Aktualizováno 19.9.2022

Lehká, ani malá, ani velká, obratná s úžasným motorem, vhodná jak na pohodovou jízdu, cestování a pokud je chuť, tak i na svižné svezení.

Kawasaki Versys 650: jde opět spíš o motorku s většími cestovními ambicemi, které již takové nemám.

První dojmy - Motorka padla jak dobře ušité sako. Často ten výraz čtu v různých recenzích, ale při prvním svezení jsem poznal co znamená mít "pusu do rohlíku" :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná snad pro každého, kdo hledá přívětivý a hlavně maximálně univerzální stroj.

Doplňky na motorce - Motorku si první majitel vybavil vším, co si lze představit. Padací rám, originální zadní nosič kufru s origo kufrem Yamaha, nosiče bočních kufrů s kufry Kappa, centrální stojan, rozšíření bočního stojanu, CNC páčky a designové hefty Yamaha, origo brašnička na sedlo spolujezdce. Chybí jen turistické plexi, kterým moto dovybavím sám.

Zatím jsem s motorkou absolvoval po koupi jízdu po ose od prodejce a jednu sobotní vyjížďku. Dohromady celkem cca 500km. Je pomalu po sezoně a ochladilo se, ale je o jeden důvod víc proč se těšit na jaro.

JardaBar
JardaBar napsal 20.09.22 v 12:32 10b.

Paulano
Paulano napsal 20.09.22 v 10:54 10b.

Krásná a vymazlená do posledního puntíku!

Milan1963
Milan1963 napsal 20.09.22 v 05:23 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 19.09.22 v 22:03 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu