Yamaha MT-09 (2017)

Vlastník Andysss
Vloženo 8.9.2021
Aktualizováno 21.7.2023

Jedním slovem: je to láska !

Motorka koupena od kadelYZF (Pertoltice pod Ralskem)

První dojmy - Pocitově lehká, ovladatelná, dravá motorka. Co skvělé vypadá, ale ještě lépe jede!

Takže velký den pro Andýska

Přesedlání z MT 03 na MT 09  cca 26.6.2021

Bylo léto 2020 a byli jsme na vyjíždce s přítelem.Tehdy ja MT 03 on MT 09.
Říkal: pojď, projeďte se na moji . Říkám: nechci, nechci. Mam svoji a ještě by se mě těžko vracelo.
Byl začátek jara 2021a byli jsme na vyjíždce s přítelem. Tehdy ja MT 03 on MT 09.
Říkal: pojď, projeďte se na moji. Říkám: nechci, nechci. Až budu chtít, řeknu si.

O pár vyjížděk později se jednoho dne na jaře, kdy se příroda probouzela z životu jsem se pochlapila ( rok 2020 byl můj první rok na motorce) a říkám, tak až přejedeme Smědavu, půjčím si ji.
A od té doby je moje. Párkrát jsem mu ji ještě půjčila, aby neměl pocit, že jsem mu ji vzala příliš rychle a pak nadobro. Korunky předány, papíry připsány a ted jí krotím já! Nebo ona mě?
MOJ měl aspoň záminku si koupit svoji vysněnou ,,duchnu" takže houby zle, ještě mě děkoval za příležitost

Motorka R. 2017
Rozdíl oproti MT 03 (2008) je pro mě obrovský. Jak do zatáček, lépe se mě na ni cestuje na dlouhé vzdálenosti. Motorka pro všechno. Dravá jízda, pomalé dlouhé cestování, ovladatelná, krásná, pohodlná, akurátní pro mě. Jako kdyby ji někdo sestavil pro mě a mé potřeby. Až na to antisexualni lehátko( sedlo v celku) nemá chybu. Nebo zatím nevím jakou. Někdo si stěžuje na ucukany plyn. Možná někdy, nic co by se nedalo zvládnout, naučit, na tom si tu jízdu užívám tak, ze nějaký cukaní nevnímám.
Zatím jsem ještě nezkoušela mapu A, na tu se chystám příští rok. Letos za sebou mám vykastrované B a ted lítám na STD - zatím mě to tak stačí. Posunula mě zase o nějaký level dál a věřím, že s ní mě to půjde levou zadní být o něco lepší a zkušenější motorkář. Je to pro mě motorka do budoucnosti, protože si myslím že ji zkušenostmi jen tak ,,nepřerostu" a když  nebudu mlsna po změně, zůstane semnou dokud to půjde. Láska na první posezení.
Letos jsem na ni zvládla cca 4000 km. Za horka, ve větru i bez větru, za deště na mokru, na suchu atd. a opravdu jsem si každý ujetý km užila s maximálním požitkem. Za to mohu poděkovat jen mému příteli, že mě prodal tento skvost. Děkuji Ti lásko má.
Letos musím vyměnit olej, nebudu machrovat, bude to s dozorem zkušeného, vyměnit SPZ - ja jako hrdý Liberečák nebudu jezdit na Pražáka a pak jen klasická údržba před zazimovanim. Fuj, už aby bylo zase jaro.

CB1000R
CB1000R napsal 14.06.23 v 13:24 10b.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 24.06.22 v 16:01 10b.

Sakra, když není vidět ta přední maska, tak se na to dá i koukat.
Ještě aby nepoděkoval. Parádně napsaný. Užívej a bav se.

dekel
dekel napsal 09.09.21 v 09:30 10b.

super stroj

kadelYZF
kadelYZF napsal 08.09.21 v 21:17 10b.

Moje bejvalka. Nejlepší, jakou jsem kdy měl. No, aspoň jí mám pořád na očích.

Pedl
Pedl napsal 08.09.21 v 14:44 10b.