Yamaha Tracer 9 / 900 (2018)

Vlastník Stenlicz
Vloženo 26.9.2020
Aktualizováno 26.9.2020

hezká, svižná, univerzální na sport i na cesty.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek)

Kawasaki Versys 1000: Váha a je méně obratná

První dojmy - Velice obratná do města dostatečně lehka a krasně padá a drží do zatáček jak ji nakloním tak drží nemá snahu se sama rovnat je to super. Vyhovuje mi sportovnější posez naplnila mé očekávaní .

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi kteri chteji vsestranou motorku

Po mnoha a mnoha letech na silničních strojich jsem se rozhodl zvolnit a hledal jsem univerzalni moto na blbnuti i na cesty. Hlavnim favoritem byla Yamaha Tracer 900GT a Kawa Versys 1000. Vyhrala Yamaha je cca o 40 kg lehci mensi za me i ovladatelnejsí a samozrejme i o neco levnejsí.
Abych jen nechvalil napisu první dojmy za co bych dal Yamaze za usi ale asi vec nazoru.
-Spinaci skrinka je umistena hluboko pod riditky a nekdy otocit klicek je fakt orisek musite ruku proplest hluboko dovnitr

-kdo ma odjezdino neco na starsich moto na zacatku budou vice troubit nez blikat. Palec musite vykloubit hodne nahoru. A vubec ovladaci kolecko svetelna houkacka atd za me to mohlo byt usporadano trochu jinak ale je to jen vec nazoru.

- Zrcatka mnozi reknou ze to neni silnice ale pokud se chcete svezt trochu sportovneji k cemuz tato motorka primo vybizi a lehce se prikrcite tak jsou vam fakt na prd pritom by stacilo je umistit malinko vice dopredu.

-Display tady je spis k zamysleni ze na cestovani by vubec neskodilo aby umel treba zrcadlit navigaci z telefonu. Ani ne tak kvuli cilu cesty ale kvuli tomu ze jezdec ma prehled o zatackach alespon me se tak jezdi lepe a svizneji kdyz vim ze za horizontem je pravouhla zatacka nehoda a nebo kolona.
V soucastne dobe resim drzak vytisteny na 3D aby sel tel umisit do zorneho pole za stitek .

dekel
dekel napsal 29.09.20 v 06:27 10b.

Parádny, nech ti robí len radosť

Jacek_18
Jacek_18 napsal 26.09.20 v 13:30 10b.

Nádhernej 10b