Kawasaki ZX-10R Ninja (2008)

Vlastník Michi.RR
Vloženo 22.8.2020
Aktualizováno 18.2.2021

Zelená raketa Vlk v rouše beránčím.

První dojmy - První jízda a motorka mi hned sedla do ruky jako zatím žádná jiná co jsem kdy měl možnost sedlat. Velikostí jako starší šestky, úplně vyhovující. Už v základu to mám ukazatel kvaltů, takže není potřeba řešit. Motor má sametový chod, řazení je plynulé jak nahoru, tak díky antihopingové spojce i dolů. Motorka do zatáček padá naprosto přesně a sama i ve vyšších rychlostech, radost jezdit. Jediná malá chyba je, že rychlost se nezdá a člověk najednou zjistí, že se kochá ale tachometr ukazuje nepovolené rychlosti. Padla mi do ruky hned po pár minutách jízdy, tahle motorka se u mě ohřeje na delší dobu.

Doplňky na motorce - Zrcadlové plexi sklo, jinak originál a tak to i zůstane.

Proč jsem si vybral tento stroj? No, je to Kawasaki. A hlavně Zed mi nešel stylem jízdy a pružností motoru. Ne, že by to byla špatná motorka, ale prostě jsme k sobě nenašli úplně cestu. Po předchozí zkušenosti z RSV jsem chtěl něco co bude mít přebytek výkonu a hlavně nástup výkonu. A protože to musela být zelená barva tak se mi nechtělo Hondu, Suzuki, Yamahu a další přebarvovat. Spadeno bylo na ZX-10R 2006-2007, nakonec jsem skončil u 2008 což je oproti staršímu modelu zase úplně jinde.

Michi.RR
Michi.RR napsal 18.02.21 v 19:58

Díky klucí

Myschan
Myschan napsal 04.09.20 v 13:18 10b.

Hezká. Ta barva nemá chybu

Jirka_Posspa
Jirka_Posspa napsal 24.08.20 v 05:21 10b.

opravdu povedený kousek.

.Banán.
.Banán. napsal 23.08.20 v 09:08 10b.

paráda. Ať slouží