Aprilia ETV 1000 Caponord (2003)

Vlastník Pavcamen
Vloženo 15.4.2020
Aktualizováno 15.4.2020

Tak jsem Pegaso vyměnil za Capouše minulý rok na podzim a zatím spokojenost .

První dojmy - Podle Pagasa poměřně těžkopádnější v zatáčkách nicméně pohodlím a výkonem nesrovnatelné.Měl jsem ji dlouho v zámyslu koupit ale pořád jsem si říkal že Pegaso stačí nicméně jsem se odhodlal a pořídíl ji s Pegasem se rozloučil a poděkoval mu za jeho štasné kilometry.

Jako klady Capouše bych vyzdvihl jeho pohodlí jak pro řidiče tak pro spolujezdce manželka je spokojená i když zatím nemám opěrku na kufru.Podvozek je pohodlný ikdyž přední zdvihy jsou menší než na Pegasu.Zatím jako největší nevýhodu vydím velkou spotřebu která se pohybuje kolem osmi litrů na sto.Osobně si myslím že je to zbytečně moc i na litrovej obsah.

findejs1310
findejs1310 napsal 04.01.21 v 10:40 10b.

Krásná silná motorka v té nej...barvě
Nová mapa,trosku poladit podtlaky a vono to pudeeeee

Méťa01
Méťa01 napsal 12.06.20 v 07:55 10b.

Pěkný kousek.Je to motorka , která když dostane co potřebuje, tak se Ti odmění. Já ji jezdím 7 let bez problémů a zatím bych neměnil za nic jiného. S tou spotřebou, by bylo dobré něco udělat. U této motorky je normální spotřeba kolem 6-ti litrů. 8 litrů naznačuje, že je něco špatně. Většinou je to záležitost seřízení, případně přehrání pal.mapy. Přeji hodně šťastných km.

Milan1963
Milan1963 napsal 15.04.20 v 18:34 10b.

M oc hezký Caponord. Tak at' ti dělá radost.

Jardas444
Jardas444 napsal 15.04.20 v 18:05 10b.

Vypadá zachovale a zaslouží si 10 bodů..Capouš je super motorka.Já osobně jsem spokojený. Co se týká té spotřeby,tak ti to žere dost.Zkus si od někoho kdo tomu rozumí přehrát palivové mapy.Já jezdím za 6 litrů + -