Yamaha YZF-R1 (2004)

Vlastník milhouse76
Vloženo 14.8.2018
Aktualizováno 22.5.2020

černá střela s nekončícím výkonem.

Triumph Speed Triple R: Naskytla se možnost zkusit ještě jednou kapotu, tak jsem do ní šel. Ke Speedu se ale ještě časem dostanu :-)

První dojmy - Jo už to není šestka. Do zatáček jí musím trochu přemlouvat ale to je dáno tím, že je to hold už jiný level. Nekončící výkon, to je to, co mě baví. Při mých 163 centimetrech ta motorka jede sama :-D

Motorku bych doporučil pro - máš rád rychlost, preciznost a chceš patřit mezi ty, co jí měli? Neváhej. Akorát bych uvažoval o Big Bangu. Ten dělá teprve divy

Doplňky na motorce - padáky od Rutana (boční, přední osa, zadní osa), CNC páčky, rolny na zadní stojan, výfuky vykuchaný ale přemýšlím ještě nad laďákem...

Musím říct, že jsem do ní šel jen abych mohl říct, že jsem měl tu legendární erjedna
Překvapilo mě, že na brzdy jde líp než šestkový gixero. Možná je to dáno tím, že jsou tu pancéřové hadice. Tahle R1 má slušný žiletky.

Spojkový koš už má to nejlepší za sebou, ale není to nic, co by se nedalo opravit. Bohužel na to tyhle modely asi trochu trpí. Nemůžu se nabažit těch předních světel. Svítí to fakt parádně. Když neberu dvěapůli tak poprvé s dvěma laufy vzadu Vypadá to krásně. Spolujezdec bude trpět stejně jako na jiném supersportu. Já bych si tam asi nikdy nesedl Možná není na škodu jezdit jen s krovkou a sundat zadní stupačky. Ve dvou si tu jízdu stejně neužijete...

Tím že je to supersport má za následek tvrdší podvozek. Na naše cesty nic moc. Ale když s tím vjedete na novou asfaltku, tak se tomu splaší kladiva.

První delší cesta byla s motorkou do Brna na Moto GP (cca 400 km tam a 400 km zpět) s mojí výškou mi to nedělalo nějaký větší problémy. Jen tam naskládat batohy byla trochu dřina, ale nic co nespraví pár gumicuků

Suma sumárum zatím spokojenost

r. 2020
Dva roky co mám tohle dělo a funguje parádně Jen ty gumy se ztrácejí rychle
Krom normálních věcí, musím teď udělat těsnění pod víkem ventilů. Začalo to lehce téct, ale to se prý u těchto motorů stává. Mám najeto 37k a čeká mě vetší servis. Tak uvidíme co kde bude. Ale předpokládám, že když se jí bude dávat stále stejná péče, tak bude dál makat jak má

Pedl
Pedl napsal 22.05.20 v 10:21 10b.

Pěkná

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.05.20 v 13:37 10b.

NiLu
NiLu napsal 21.05.20 v 11:20 10b.

Nádherná mašina Užívej!

sedlon
sedlon napsal 14.08.18 v 10:51 10b.

krásná