Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník Semiš
Vloženo 30.4.2018
Aktualizováno 26.12.2021

Po dvou letech návrat k Hondě. Hodně popisované a známé moto. Dvouhrnek do V,co tu víc psát,

Honda XL 600V Transalp: málo slušných kusů,u novejšího modelu větší výběr

První dojmy - Při první jízdě mě dostal ten zvuk motoru,i s originální koncovkou vypouští nádhernou "muziku" : D.A zátah je taky slušný,ať je tam jakákoli rychlost.Proti tomu mému jednohrnku je to labutí píseň.Krásně se vede,však už je to tolikrát napsaný,kdo už jednou měl tu čest,ten mi dá za pravdu.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří se nechtějí hrbit na motorce,nepotřebují trhat asfalt,cestovatele a ty,kteří mají rádi klasiku - válec,karbec,svíčka,a nepotřebují k životu různé elektronické kosočtvercoviny (ABS,Vstřikování,řídící jednotky,...)

Doplňky na motorce - Padací rámy,nosiče bočních kufrů,hliníkový krycí plech pod motor,kryty páček s výztuhou,hrazda řidítek,,12V zásuvka,progresivní pružiny+stavitelný zadní tlumič Hyperpro,...

Transalpy se mi vždy líbily,je to takové klasické cestovni enduro( jak si ho představuji já : přední velké světlo,vyšší plexi ,větší přední kolo,nádrž,pohodlné sedlo,drátěné kola,padáky,kufry a vstříc dálkám...)a jak jsem přesedlával z CBečka tak jsem o něm uvažoval,ale bohužel nebylo moc peněz ani času,tak jsem alespoň osedlal německého jednobucha .
Ale ten chtíč po TA tam furt v hlavě někde byl ukryt. Až letos jsem dospěl k názoru, že sny si má člověk plnit dokud ještě žije : ) a Hondici dotáhl domů

24.4. 21 Tanďák prodán,doufám,že bude dobře sloužit a dělat radost novému majiteli stejně jako mě : ).

MaraMytic
MaraMytic napsal 05.04.19 v 21:39 10b.

pěknej Alpík

Radus88
Radus88 napsal 02.12.18 v 17:46 10b.

Dobra prace

Syste
Syste napsal 12.05.18 v 22:26 10b.

Dobrá volba

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.05.18 v 00:10 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 30.04.18 v 22:49 10b.

paráda, kolama dolů!