Kawasaki Z650 (2018)

Vlastník Hubka
Vloženo 31.3.2018
Aktualizováno 31.3.2018

Zelenej "ZED" tě prostě dostane!

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice)

Yamaha MT-07: U Kawasaki zvítězili parametry a design

První dojmy - Jízda super,motor,podvozek super.Mašina je jak pro mě ušitá na míru.

Doplňky na motorce - Originál kryt chladiče a originál rolny Kawasaki na zadní kyvce.

Kawasaki Z650 mě dostal Sugomi designem a svými parametry ve srovnání s konkurencí.Motorka mi padla okamžitě do ruky.Na moji výšku 173 cm je pro mě jako stvořená.Co se týče jízdních vlastností včetně motoru a brzd,není nejmenší problém.Spolujezdec při brzdění na vás trochu tlačí ale to je dáno účinnými brzdami.Spotřeba v jednom 3,8 l/100km ve dvou 4-4,1 l/100km.Co mi trochu vadí je tak trochu histerický palivoměr kdy při dojezdu nějakých 120 km někdy začne blikat a vyzývá tě k natankování.Lepší se orientovat podle ukazatele dojezdu na palubním počítači.Z650 se jako naked cítí samozřejmě nejlépe na silnicích ve městě i mimo město.Je s ním zábava a nebudete ho chtít zaparkovat zpátky do garáže.Budete chtít ještě někam jet něco zařídit atd.Za mě 95% jako mu dal Sršeň v Autosalonu na Primě.

Bud
Bud napsal 10.05.20 v 08:16 10b.

severnipol
severnipol napsal 29.08.19 v 12:41 8b.

parada, souhlasim se vsim :)

BARTPÁJA
BARTPÁJA napsal 23.10.18 v 23:43

Ahoj. Prosím tě. Chci do ní jít, ale měl bych jí i na dojíždění do práce. Atak se chci zeptat jestli má na tachaku teploměr.. rozuměj nechce se mi čekat 5 minut na parkovišti než se zahřeje jako to má třeba Mt 07..?... Jestli mi rozumíš..?

Hubka
Hubka napsal 09.04.18 v 20:56

Wejcee je to přesně tak jak říkáš.👍

Wejcee
Wejcee napsal 08.04.18 v 13:05 10b.

Je to už trochu sci-fi, ale 100 lidí 100 názorů..když jí miluješ neni co řešit