Honda CBF 1000 (2007)

Vlastník ZdendaDH
Vloženo 14.7.2017
Aktualizováno 14.7.2017

CBFko 1000 pohodlný cestovní stroj,který umí i zadivočit.

První dojmy - Měl jsem z toho strach oproti Pegasu a 35 kw je to jen změna,ale pěkně mi sedla do ruky,výška konečně supr. První jízda byl jsem nadšenej jak malej kluk u vánočního stromku.

Doplňky na motorce - Doplńky - vyšší plexi a lad´áky leo vince,ale chci doplnit kufry,padáky atd.

CBFko 600 se mi líbilo už před Pegasem,ale rozhodovali koruny a pak jsem chtěl zkusit cenduro a něčem se naučit tak to rozhodlo. Ale po třech letech jsem nevydržel a šel do CBFka,a je to rozdíl - pohoda,výška ,zrychlení (na mně dostačující nejsem žádnej střelec) a hlavně se mi tam vleze v pohodě batůžek u pega na těsno. Zdá se mi jako hodná motorka zytek se uvidí,má zatím nalítáno poctivých 11000km,tak doufám,že spolu hodně najedem.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 21.07.17 v 10:55 10b.

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 19.07.17 v 12:46

Prima A bacha na ty padáky, mě v servisu varovali, že takový ty protektory uchycený na jednom šroubu a ještě k tomu tom, který drží motor je průšvih. Když se něco stane, udělá to víc škody než užitku. Když už, tak nějaký "rám", který je uchycený na více místech. Jinak, pokud ti motorka neslouží jen k zvyšování ega, tak budeš moc spokojenej

ZdendaDH
ZdendaDH napsal 18.07.17 v 22:56

Díky za pochvaly a bodíky ,ta samolepka je tam ještě po minulém majiteli asi ji sundám nejsi první kdo mi to řekl. Zdena

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 15.07.17 v 16:53 10b.

Měl jsem ji a je to přesně jak říkáš - hodná, hezká a spolehlivá holka! Výkonově i pro svižný svezení naprosto dostačující a neudělá ti nikdy nic záludnýho. Měl jsem ji moc rád a kdyby nebylo příležitosti dobré koupě Crosstourera, asi bych ji měl pořád Ať ti slouží a dělá radost! Jo, a asi bych sloupnul tu nálepku z předního blatníku, nebo co to tam máš

Milan1963
Milan1963 napsal 15.07.17 v 12:02 10b.

Parádní stroj, at' ti dělá radost.