Kawasaki Z 1000 SX (2011)

Vlastník Ostraikr
Vloženo 8.2.2017
Aktualizováno 12.11.2018

krásná motorka, na kterou jsem se těšil, letos první sezona, tak doufám, že splní všechna má očekávání

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - líbila se hned na výstavě v holešovicích 2011, konečně jsem si ji pořídil, perfektní

Doplňky na motorce - výfukový systém Akrapovič, včetně svodů, blatníky a všechny černé plasty v carbonu, padáky kawa, stavitelný držák spz od Baraccuda, led blinkry, přešitý sedla, gripy, kouřové plexi, nově přelakovaná a jiná kombinace barev, horní kufr kappa 45L, boční brašny Givi včetně držáků, ukazatel rychlosti gipro, štelovák na nastavení předpetí zadní pružiny

zkušenosti jenom z článku a videí, všechno co jsem četl zní dobře a jsem přesvědčený, že tomu tak bude

- Mám za sebou cca 500km, svezení a posez pohodlný, motorka táhne od spoda, škoda, že se zastaví na omezovači 11500ot./min., musím si zvyknout na krátké rychlosti
- podvozek jsem si celý nastavil, fakt paráda jaky to má rozsah
- úložný prostor pod sedačkou je opravdu malý, nařádí jsem vyndal, doklady, lekárnička a vesta, jen tak tak
- možna by mohla trochu víc brzdit
- spotřeba zatím nic moc nízká, klidnou jízdu vydržím vždycky jenom chvílku

- motorka je to krásná, agresivní a sportovní vzhled zároveň

- výměnil jsem olej s filrem, vzduchový vypral, nová brzdová kapalina, čištění brzdových microspínačů, spojkového taky, seřízení rychlopalu, vyčištění řetezu, rozety, malého kolečka, kyvka, leštění svodů od motoru, atd. sem tam nějaký drobnosti

context
context napsal 11.06.17 v 19:41 10b.

Krásná, tak si ji užívej a kolama jenom dolů

Šoty.
Šoty. napsal 20.02.17 v 08:25 10b.

Dobrá volba 10bodiku je tu

Ostraikr
Ostraikr napsal 12.02.17 v 13:10

díky za chvály a body, čekám až se trochu oteplí a dělám generálku, potom rovnou více fotek doplňky: když to vezmu od shora kouřové plexy, ukazatel rychlosti gipro, přešitá sedla a vystlaná, na krámě jsem zkoušel originál a je to znát, když se přidá, nastavovací hlavice předpětí zadní pružiny, zadní led blinkry s držákem SPZ Barracuda, horní kufr KAppa 45L s plotnou, boční kufry GIVI textilní, kompletní výfuková soustava Acrapovic (svody od motoru + dvě koncovky), originál padáky na bocích, celá nově rok po laku, malinko jinak poskládané barvy, přední i zadní blatník carbon + podsedlovka, do carbonu i plast kolem budíků, plasty předního nasávání atd., to jest asi vše, jak to nemám před sebou tak tápu

gyb524
gyb524 napsal 09.02.17 v 19:44 10b.

Za 105tis doplnky ? Co vsetko? Super stroj...

Jacek_18
Jacek_18 napsal 09.02.17 v 17:10 10b.

10b