Triumph Tiger 955i (2003)

Vlastník bluzka
Vloženo 31.3.2016
Aktualizováno 31.3.2016

Když jsem hledal něco, na čem bych se pohodlně svezl, prošel jsem evolucí od KLE, přes TA a AT, až po BMW. Bohužel všechny tyhle stroje se mi zdály tuctové a okoukané. Až jsem narazil na tigra, do kterého jsem se hned zakoukal.

Motorka koupena od Magor_cz (Praha) - Super jednání, v pohodě pokec,

První dojmy - Už od prvního svezení od Magora z garáže jsem věděl, že je to přesně pro mě. Pohodlná, velká těžká kráva, které je jedno, jestli jede na 1. nebo na 6. rychlost. Stačí jen zatáhnout za plyn a tigr vystřelí jako raketa.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co nechtějí Bavoráky, AT, TA, Smrky a podobně masově vyráběné motorky.

Doplňky na motorce - Tigra jsem už koupil s padáky, nosiči kufrů, kufry HB Gobi, kryty chladiče a světla. V plánu je nová maska, kompletní zvednutí, jinak tažené svody, jiný centrál a úprava předních tlumičů, jiná světla, a snad i 21 dopředu. Je toho dost a peněz málo, takže se vše bude dít v budoucnu podle toho, jak budou finance

Myslím, že o téhle motorce bylo napsáno dost. Všichni majitelé se shodují v tom, že projev 3-válce je super, tigr je skvěle ovladatelný, pohodlný, s obstojnou spotřebou. Uveze naložené kufry a k tomu 2 lidi na zádech jako by se nic nedělo. Co víc si od cestovního endura přát? Snad už jen lepší podvozek. Předek se potápí v každé zatáčce a zadek by také mohl snést trochu hrubější zacházení. Ale přeci jen je to motorka spíš na silnici a příležitostný lehčí off.

boutom
boutom napsal 01.04.16 v 18:36 10b.

sm3ky
sm3ky napsal 31.03.16 v 20:41 10b.

super mašinka