BMW R 1200 RT (2015)

Vlastník stopznojmo
Vloženo 13.11.2015
Aktualizováno 4.10.2016

Skvělý stroj na dlouhé cesty i výlety kolem komína.

Motorka koupena od FIRMA:Renocar (Brno-Slatina)

První dojmy - Okamžitě mi padla do ruky, skvěle se ovládá, motor šlape jako hodinky silu má pro mě dostačující je poznat že přidání 20 kilowat mělo smysl a účel. Veškerý myslitelný komfort který Rtečko má je ku prospěchu věci.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji pro ty kteří mají rádi pohodlné cestování a chtějí si užít i trochu svižnější jízdu ale i naopak pohodovou kochačku.

Doplňky na motorce - Protože je moto koupená v plné palbě tak už není moc co dokupovat jen jsem doplnil padací rámy a to je zatím vše po čem jsem toužil teď čas ukáže.

Jelikož zatím nemám moc najeto byla koupena v podstatě na zimu , tak zkušenosti s motorkou zatím chybí. Vybral jsem si tento stroj proto že jsem chtěl cestovní maximálně pohodlnou mašinu na celodenní cesty i krátké projížďky. Zatím po ujetí 1000 km nemám jedinou výhradu až na vibrace v zrcátkách ale na to se dá zvyknout. Velké plus je asistent rozjezdu do kopce to používám často hlavně ve městě, kde je motorka i přes svou velikost neskutečně dobře ovladatelná.

Právě jsem ji vyzkoušel ve velkém větru a můžu si opět pochválit dobrou volbu stroje, ve velkém větru RT odolává nárazům větru jak nic cítil jsem se naprosto v pohodě a bezpečně takže i ve větru je dobře ovladatelná.

Jom
Jom napsal 08.03.18 v 09:28

To je kolos.

maximznojmo
maximznojmo napsal 21.07.16 v 10:42

ramirez43
ramirez43 napsal 22.05.16 v 12:52

dobře si kúpil synku... jsem tt v patách...

mokomido
mokomido napsal 20.11.15 v 05:51 10b.

Báwo je prostě báwo

stopznojmo
stopznojmo napsal 17.11.15 v 15:46

Děkuji všem máte taky krásný suprovy stroje.