Yamaha XT 600 E (1997)

Vlastník Comrade
Vloženo 5.6.2015
Aktualizováno 5.6.2015

Konečně motorka jak má být! Yamaha XT600 je na pohled i poslech nádherná, kolikrát jsem ji viděl a říkal si "tyjo to by se mi taky líbilo"

Honda NX 650 Dominator: XT je klasika, endurovější, NX je cenduro

První dojmy - Neuvěřitelně šikovný a přívětivý stroj. Hned mi sedla do ruky a nechala se unášet. Do začátku výborný stroj, na kterým si užiju kopu srandy a tisíce pohodových kilometrů. Btw. jednobuch je prostě boží, ať si kdo tvrdí co chce.

Motorku bych doporučil pro - Začatečníci a ti, co chtějí endurový stroj, který má skvělý poměr cena/výkon/prostupnost/váha/údržba

Doplňky na motorce - Laďák Scorpion

Chtěl jsem enduro. Ale takový co jede a jede a jede. XT splnilo moje očekávání. Není to sice žádný cross, ale asfalt, nezpevněný silnice a polňačky jsou lahůdka na tomto stroji. Zátah jednoválce od nízkých otáček je famózní. Protože motorka není kapotovaná, dost na ni fouká a na cestování to úplně nejvhodnější není. Ale od toho jsou cestovní motorky ne? XT je prostě na hobby ježdění, kolem komína, po kraji, můžete zahnout kam chcete a nechat se překvapit tajemstvím cesty po které se dáte.