Kawasaki ER 6F (2007)

Aktualizováno 5.8.2014

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• Hokus pokus

S budoucím švárou na pivu, také motorkářem (yamaha r1), jsme debatovali o našich strojí a že bychom jsme se mohli projet. Řikám proč ne, tak pojedeme na letiště a naučíš mě jezdit po zadnim! Slovo dalo slovo a druhý den

Vloženo: 05.08.2014
    Uskutečněno: 02.08.2014
  • Konečně lepší zvuk

Konečně nastala chvíle kdy moje kawa změní zvuk!! :-DD Dlouho jsem hledal jakej laďák zvolit. Nejdřív jsem váhal kvůli ceně pak se mi nelíbil zvuk, no bylo to dloooouhé rozhodování :-) Nakonec jsem se rozhodl, ne pro no

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.08.2014
    Uskutečněno: 22.04.2014
  • Předsezóní kontrola

Už při servisu v roce 2012, mi bylo řečeno, že se musí zkontolovat stav vidlic a válců. Nastal čas a "hurá" do servisu. Oprava netrvala dlouho a stejnak nebylo počasí abych musel litovat, že moto není doma :-) Při vyzved

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.08.2014
    Uskutečněno: 10.04.2013
  • S kámošem a batůžkem na delší trase

Konečně David dostal "propustku" :D a mohlo se vyrazit svižným tempem. Jablonec - Černá studnice - Maršovice - Pěnčín - Železný brod - Malá skála, kde jsme dohadoval kam dál nakonec padla řada na Pekelné doly, takže otoč

Uskutečněno: 23.06.2012
  • Vyhlídková jízda

Konečně jsem ukecal i Shneka, kterému pořád nevycházel čas. Takže Příprava proběhla v pořádku, já nastartovanou Kawu a on svoji Hondu Spirit Shadow. Nečekal jsem žádný šlágr, protože jsme vybrali vedlejší tahy přes vesni

Uskutečněno: 22.06.2012
  • Stává se :(

Ten den po super vyjížďce jsem se rozhodl svést svojí drahou polovičku. Jelikož bylo už pozdě a při tankování na pumpě nám bylo sděleno že v Hrádku už prý padají kroupy, rozhodli jsme se, že to vezmeme svižněji a ne moc

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 20.06.2012
  • 1. pořádná vyjížďka

Tátův známý mě již dlouho uhání, kdy že budu mít konečně ten řidičák, abychom se mohli projet. Ta magická chvíle konečně nastala a já se mu mohl ozvat. Dorazil jsem ve stanovený čas, teď stačilo jen vyladit trasu cesty.

Uskutečněno: 16.06.2012
  • A jde se na věc !!!

Při tak dlouhém čekání už neodoláte a jako já jsi připlatíte za zhotovení řidičáku do 5 pracovních dní. Můj byl za 2 :D Takže konečně sadnout za řidítka a vyrazit kamkoliv do světa. Prakticky jsem brouzdal v okolí Jablon

Uskutečněno: 15.06.2012
  • Konečně!

Tak nastal den D a já si jdu dodělat poslední rozšíření na motorku a to A21. Když jsem se probudil a viděl počasí venku, trochu jsem byl zhrozen. Všude černé mraky a občas popadávaly kapičky deště. Naštěstí vše dopadlo d

Uskutečněno: 13.06.2012
  • Servis

Konečně na mě přišla řada a já mohl nechat motorku prohlídnout v odborném servisu. Oprava trvala ani ne 2 dny. S výsledky jsem byl docela překvapen že moto má svařovaný rám pod sedadlem spolujezdce, měněný chladič a svař

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 09.06.2012
  • Nové obutí

Konečně nové obutí předku. Na předchozí se už nedalo skoro jezdit, absolutně bez vzorku. Teď dostala od Dunlopu Roadsmart tak uvidíme jak se ukáže, ale po zahřátí zatím vypadal, že bude sedět moc pěkně. :)

Vloženo: 12.05.2012
    Uskutečněno: 12.05.2012