Kawasaki ER 6F (2007)

Vlastník Outmiss
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 5.8.2014

Vloženo: 04.08.2014, Uskutečněno: 22.04.2014, Zhlédnuto: 10x

Konečně nastala chvíle kdy moje kawa změní zvuk!! Dlouho jsem hledal jakej laďák zvolit. Nejdřív jsem váhal kvůli ceně pak se mi nelíbil zvuk, no bylo to dloooouhé rozhodování Nakonec jsem se rozhodl, ne pro nový, ale použitý výfuk GPR. V servisu zkontrolovali náplně, namontovali a jak jsem se bál hlubokého bublavého zvuku, tak ani omylem!! Nelituju koupě, zvuk je prostě boží !! V servisu proběhla ještě údržba vidlic a bohužel se přidala jedna strast údajně typická pro er-6fka a to netěstnění čerpadýlka, takže bohužel výdaj navíc, ale vše v cajku vyměněno a zase holka šlape jako hodinky. Proběhly ještě drobné kosmetické úpravy jako závažíčka a gripy na řidítka.

• Hokus pokus

S budoucím švárou na pivu, také motorkářem (yamaha r1), jsme debatovali o našich strojí a že bychom jsme se mohli projet. Řikám proč ne, tak pojedeme na letiště a naučíš mě jezdit po zadnim! Slovo dalo slovo a druhý den

Vloženo: 05.08.2014
    Uskutečněno: 02.08.2014
  • Předsezóní kontrola

Už při servisu v roce 2012, mi bylo řečeno, že se musí zkontolovat stav vidlic a válců. Nastal čas a "hurá" do servisu. Oprava netrvala dlouho a stejnak nebylo počasí abych musel litovat, že moto není doma :-) Při vyzved

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.08.2014
    Uskutečněno: 10.04.2013
  • S kámošem a batůžkem na delší trase

Konečně David dostal "propustku" :D a mohlo se vyrazit svižným tempem. Jablonec - Černá studnice - Maršovice - Pěnčín - Železný brod - Malá skála, kde jsme dohadoval kam dál nakonec padla řada na Pekelné doly, takže otoč

Vloženo: 25.06.2012
    Uskutečněno: 23.06.2012