Jawa 175/356 (1957)

Aktualizováno 13.6.2011

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Jela do světa

Z praktických důvodů jsem se musel s kobylou rozloučit, parking v nové garáži je v nedohlednu a v chatě zas tolik místa není, nehledě na to, že jsem to měl pokaždé tak trošku na talíři, že z chajdy dělám depo. Přijeli pr

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.06.2011
    Uskutečněno: 12.06.2011
  • Test kamerky

Za oknem tak, že se nedá doma vydžet, vyrazil jsem vyzkoušet držák na kamerku, ještě to chce vychytat mouchy a hlavně zalepit zadní píchle kolo, které se mnou pěkně zamávalo než jsem zjistil že je skoro prázdné asi to p

Vloženo: 22.03.2011
    Uskutečněno: 22.03.2011
  • První jarní brázda

Nevyšel víkend vyšlo to dnes,první jarní po lese byla pohodová,zem pevná i když místy jsem ještě brodit musel a nějakou tu ledovou plotnu v cestě jsem našel. Hlavní je, že po zimě to chytlo na třetí žduch a pak už jen br

Vloženo: 15.03.2011
    Uskutečněno: 15.03.2011
  • Trysková laboratoř

Za těch pár měsíců co tuto Čízu mám tu každý zápis píšu, že to jede po každé upravě líp a líp, je to pravda ale dnes to je to obzvlášť potěšující. Udělalo se slunko tak jsem se rozhodl zalaborovat s karbecem, bylo mi ja

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.11.2010
    Uskutečněno: 10.11.2010
  • Sekundární převod + výměna karburátoru

Sekundární převod: Po vyzkoušení 75z rozety, která sice táhne jak šlak jsem usoudil, že to není úplně ono,není tak zábavné se pomalu někam šplhat.Zpět na originál 46z jsem ale jít nechtěl tak jsem od Tomáše vyptal 55z

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.10.2010
    Uskutečněno: 29.10.2010
  • Před upravami

Natočeno jen tak a to ještě se starými zadními tlumiči a původní rozetou. A to navíc chyběla levá stupačka.. už je zpět na místě :-) http://www.youtube.com/watch?v=yT3RPapfAVA

Vloženo: 18.10.2010
    Uskutečněno: 18.10.2010
  • Pěkná trasa

Tato trasa je pro mou vosu jak stvořená, ani jsem nevěděl, že tam 2 dni předtím jel Jarek s "pomocnými kolečky" (čti čtyřkolkou) a natáčel. Z Podlesí na Lhoty a po jiné trase zase zpět. Jen to chce dávat pozor na mokřad

Vloženo: 15.10.2010
    Uskutečněno: 12.10.2010
  • Pořádná rozeta a lepší tlumiče

Jezdit 1/2/.. 3 rovina a 4 jen z kopce se mi nelíbilo i když to k takové kubatuře, stáří a mojí váze asi patří. Pořídil jsem si ještě jednu nepojízdnou typově stejnou Čízu (s velkou rozetou) na díly. Výměna malé za velko

Vloženo: 11.10.2010
    Uskutečněno: 11.10.2010
  • Elektrika jako nová

Pořád to nejelo jak jsem chtěl, drobné škubání ve vyšších otáčkách mi vadilo. Po výměně kondíku, indukčky, přišly na řadu kladívka a s nimi seřízení předstihu. S tím jsem si pěkně vyhrál a vyplatilo se. Konečně to jede

Typ: Oprava
    Vloženo: 07.10.2010
    Uskutečněno: 07.10.2010
  • Velká kola

Jak jsem vyzkoušel jízdu na malých kolech, hned mi bylo jasné, že tudy cesta nevede. K motorce byly i velké 18 a 16" tak jsem je tam šoupl. Nejen, že to hned jinak vypadá ono to v terenu i lepe jezdí, hlavně to dobře sed

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.09.2010