Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník Kufr
Vloženo 8.6.2010
Aktualizováno 26.3.2016

Deník motorky
Nalezeno 86 záznamů

• Projížďka po krásách bitvy tří císařů

Dnes jsem se jel projet směrem na Brno, zastavil jsem se podívat na Žuráň a byl tak jednou nohou ve Francii. Je z něho krásný výhled. Pak jsem jel na Mohylu míru, Slavkov u Brna, serpentínama na Komořany a přes Vyškov do

Vloženo: 15.03.2011
    Uskutečněno: 15.03.2011
  • První projížďka roku 2011

Dnes bylo krásně a já nemohl odolat. Zašel do garáže, sundal plachtu, nasadil baterku, z hodil motorku ze stojanů a oživil OhnivéOstří. Hned po pár metrech, jsem poznal nové úpravy na motorce. Nové panceřky, destičky a b

Vloženo: 14.03.2011
    Uskutečněno: 14.03.2011
  • II.Motobál Křenovice

II.Motobál v Křenovicích byl jedním slovem super. Vše za lidové ceny, dobrý kapely - Tabák a REQUIEM, spousta soutěží. Nechyběl dámský i pánský strip, dobrý jídlo a perfektní zábava s kamarády až do ranních hodin.

Vloženo: 09.02.2011
    Uskutečněno: 05.02.2011
  • Motosezóna 2010

Naše motosezona roku 2010https://www.youtube.com/watch?v=9g3-_tbsn4w

Vloženo: 11.04.2011
    Uskutečněno: 31.12.2010
  • Zazimování motorky

Tak motorka zazimována, umytá, naleštěná, namazaný řetěz, doplněná nádrž do plna, vymontovaná baterka, postavená na stojanech a zahalená plachtou v teplé garáži.

Vloženo: 24.01.2011
    Uskutečněno: 25.11.2010
  • Nachystání motorky na sezónu 2011

Nachystání motorky na novou sezónu. Výměna oleje, vyčištění vzduchového filtru KN, pancéřové hadice od PPtuningu, nové přední destičky, nová brzdová kapalina, padáky na kola, padáky na kapotáži, nové žárovky do hlavního

Vloženo: 30.12.2010
    Uskutečněno: 20.11.2010
  • Svatba Majků

Tak poslední akce letošního roku byla svatba Radka a Markéty, teď už Májkových. Svatební průvod jsme překvapili na cestě k oltáři a doprovodili je na radnici v Bučovicích. Po obřadu jsme jim udělali zalikování, předali s

Vloženo: 26.10.2010
    Uskutečněno: 16.10.2010
  • Výlet na zavírání šoupátek a pak do Luhačovic na kofolk

V sobotu jsme byli v Břestku na zavírání šoupátek, pak jsme jeli do Luhačovi na jídlo a kávu. Bylo to super, až na zimu při spáteční cestě.

Vloženo: 11.10.2010
    Uskutečněno: 09.10.2010
  • Projížďka do Blanska

Projížďka do Blanska ke kolegum z práce, pak směr Jedovnice, Kojál, Vyškov a domu. Takový menší výlet po práci.

Vloženo: 23.09.2010
    Uskutečněno: 23.09.2010
  • Výlet na Mušov

Nedělní projížďka na Mušov a okolí. Bylo to dost dobrý a asi nejpočetnější nedělní projížďka roku 2010. Jelo nás 11 motorek a tři v tandemu. Těšíme se na další, doufám že nám bude ještě počasí přát.

Vloženo: 21.09.2010
    Uskutečněno: 19.09.2010
  • Pánská jízda Maďarsko - Siofók - Balaton

Víkendová dovolená na Balatonu byla perfektní. Asi nejlepší moto dovolená, co jsem kdy jel. Super parta lidí, jen pánská jízda, poznal jsem dva nový borce a zase se střískal jak hovado. Vyráželi jsem v pátek ráno, jeli s

Vloženo: 13.09.2010
    Uskutečněno: 03.09.2010
  • II. Vyschlé Kópák

až 22.8.2010 II. motosraz Vyschlé Kópák byl pro mně zase masakr. Byl to super sraz, kde bylo hodně dobrý pivo, parádní kapely a super zábava a to vše za lidové ceny. Jelikož pivo bylo jako křen a jégr za super kačky, sob

Vloženo: 24.08.2010
    Uskutečněno: 20.08.2010
  • Lázně Teplice nad Bečvou

až 23.8.2010. Čtyři měsíce po operaci jsem dostal měsíční lázně v Teplicích. Abych se tam nenudil a mohl jezdit na víkend domú za rodinkou, vzal jsem si tam kamaráda farika. Po procedurách, které jsem musel absolvovat ka

Vloženo: 24.08.2010
    Uskutečněno: 26.07.2010
  • Nové polepy

Na farika jsem koupil proužky na kola, chybějící nápis honda na spodní části kapotáže a přední polep masky, který byl poškozen.

Vloženo: 04.08.2010
    Uskutečněno: 23.07.2010
  • CMN Pro speed na Slovakia Ring

V sobotu jsme já a Major vč. našich ženských jeli na CMN Pro speed na Slovakia Ring. Jezdilo tam od nás několik kluků. Bylo hrozný vedro a cesta na Slovensko byla těžká, ale dalo se to zvládnout. V Bratislavě jsme trošku

Vloženo: 26.07.2010
    Uskutečněno: 17.07.2010
  • Nové černé plexi

V úterý mi došlo nové černé plexi na farika. Vypadá to super!

Vloženo: 18.07.2010
    Uskutečněno: 13.07.2010
  • IV.Motosrázek v Černčíně u Bučovic 9.-11.7.2010

Čtvrtý motosrázek v Černčíně byl zase super. Pivo, jídlo a alkohol za lidové ceny! Povedlo se vše, co bylo naplánováno! První den miss mokré tričko, druhý den strip show. Vyjížďka dopadla taky dobře. Nikdo se nijak výra

Vloženo: 16.07.2010
    Uskutečněno: 09.07.2010
  • Rusava session

Tradiční dovolená pod stanem na Rusavě, byla zase super. Jeli jsme v sobotu po práci a někteří už tam byli od pátku. My jsme tam byli až do pondělí. Dojeli za náma na motorkách Bigulin, Lenka, Laďa, Mahe, Radek a z někte

Vloženo: 07.07.2010
    Uskutečněno: 03.07.2010
  • VSBM VII. Smraďavka

V pátek jsme jeli na víkendové sjetí buracejcích motorek na Smraďavce. Bylo to super, zahrála dobrá kapela Chaos in head. Bomba soutěže, bohužel jsme s Inuš museli v noci domů, protože já i Inuš jsme šli do práce.

Vloženo: 06.07.2010
    Uskutečněno: 02.07.2010
  • CEC2 Brno 25.6.2010

V pátek jsme s rodinkou jeli na Masarykův okruh, podívat se na závod CEC2, kde jezdili dva týmy od nás, Máca a bratři Bucalové. Bylo to super a Martínkovi se to moc líbilo. Perfektní závodnická atmosféra byla ve všech bo

Vloženo: 28.06.2010
    Uskutečněno: 25.06.2010
  • XV. Kanálova stoka 17.-20.6.2010

XV. Kanálova stoka byla jedním slovem ,,SUPER"! Začínala ve čtvrtek, kdy hrály dvě super kapely AC/DC revival z Maďarska a Rammstein revival. V pátek jsem kapely moc neposlouchal, páč jsem se věnoval chlastu. Ale v sobot

Vloženo: 21.06.2010
    Uskutečněno: 17.06.2010
  • Projížďka na Dalešickou přehradu a kolem Dukovan

Dnes ráno jsem se jel na rychlo projet a odpoledne jsme jeli na Dalešickou přehradu a kolem jaderné elektrárny Dukovany. Na přehradě jsme se občerstvili, pokecali a jeli kolem Dukovan. Bylo to super, jelo nás sedum motor

Vloženo: 13.06.2010
    Uskutečněno: 13.06.2010
  • Přezutí na nové pneu DUNLOP Sportmax Qualifier

Dnes jsem přezul předek i zadek na nové pneu Dunlop Sportmax Qualifier, které jsem dostal k motorce. Po lehkém oježdění, jsem to projel víc do hran a musím říc, že jsou super. Výborně drží v zatáčkách. I ze spolujezdcem

Vloženo: 11.06.2010
    Uskutečněno: 09.06.2010
  • Projížďka k Trempovi

Na rychlo projížďka k Trempovi, začínám si pomalu na fároša zvykat :-)

Uskutečněno: 08.06.2010
  • Můj nový stroj - FireBlade

Tak jsem vybral tento kousek. Jsem spokojen :-) r.v. 2001, nová řetězovka, navíc nové pneu Dunlop sportmax Qualifier, dobré destičky v předu, nové desky v zadu, origo stav.

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 07.06.2010
  • Zhánění nové motorky CBR 929

Na netu jsem si našel všechny 929 z jihomoravského kraje, vypsal si je a jeli jsme se na ně podívat, odzkoušet a vybrat tu nejlepší v rámci mé finanční situaci. Najeli jsme cca 300km. Jednu v slušném stavu jsme našli a d

Uskutečněno: 06.06.2010
Předchozí