Vylepšený Street Triple využívá zkušenosti Triumphu z Moto2
04.11.2022
Triumph Street Triple S
04.11.2022
09.01.2020
07.10.2019
23.01.2017
10.01.2017
| 2017 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 765 cm3 |
| Výkon | 83 kW (112.9 koní) |
| Výkon při otáčkách | 11250 ot/min |
| Točivý moment | 73 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 9100 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 3 |
| Rozvod | DOHC |
| Ventilů na válec | 4 |
| Vrtání | 78 mm |
| Zdvih | 53.4 mm |
| Kompresní poměr | 12.65 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Materiál rámu | lehká slitina |
| Zdvih předního odpr. | 110 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 124 mm |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 310 mm |
| Přední třmen | dvoupístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 17 " |
| Zadní kolo | 17 " |
| Rozměr přední pneu | 120/70 ZR17 |
| Rozměr zadní pneu | 180/55 ZR17 |
| Rozvor | 1410 mm |
| Úhel hlavy řízení | 24.8 ° |
| Závlek předního kola | 104.3 mm |
| Výška sedla | 810 mm |
| Suchá hmotnost | 166 kg |
| Objem nádrže | 17.4 l |
| Množství oleje | 3.8 l |
| Spotřeba | 4.7 l/100 km |
| Poznámka | od 2020 S již pouze 660ccm, 70-35kw |
| Fórum | Téma | Odpovědí | Poslední příspěvek | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Založit téma Všechna témata | |||||
| Americké, anglické | Doplňky street triple 765 | 8 | 22.6.2017 10:50 | ||
| Ročník | Vložil | Soubor | Velikost | Poznámka |
|---|---|---|---|---|
| Nahrát manuál | ||||
| 2017 | Smash | street-triple-range.pdf | 4.9 MB | |