Triumph Street Triple S (2018)

Vlastník Smash
Vloženo 1.8.2018
Aktualizováno 10.5.2019

Výfuk a quickshifter

Vloženo: 04.09.2018, Uskutečněno: 31.08.2018, Stav tachometru: 1820 km, Zhlédnuto: 32x

Hned po pár kilometrech s továrním výfukem mi bylo jasné, že tomu prostě něco chybí. Tady to bude chtít změnu. Arrow stojí nesmysl. Takže požadavky jsou dané, homologovaný výfuk za rozumnou cenu. Sympatická je mi značka SC Project, takže bylo jasno. SC1-R.

Dále jsem pokukoval po vychvalovaném quickshifteru, ale za 12tis. jsem se této myšlence zasmál a zavrhl ji. Ale pak jsem objevil senzor od českého vyrobce ShiftingControll za necelé 3tis., přečetl na výrobky tohoto výrobce pár recenzí a bylo jasno i v tomto směru. Tohle půjde na motorku taky.

Tak obojí je tam. Koncovku výfuku jsem nechal s tlumivkou a na mě je to i tak až dost. Hluboké tony v nižších otáčkách mě až překvapily. Takhle mi to určitě stačí, naopak si budu muset chvíli zvykat :) Asi už jsem si za ty necelé 2 tis. Km na to ticho s tovární koncovkou celkem zvykl :D

Quickshifter je pecka, sice jen při řazení nahoru, ale to je to, oč tu běží. Naložit plnej kotel a v otáčkách to tam pod plnym plynem sázet. Tak tohle mě fakt baví, doporučuju!

Koncovka výfuku SC Project SC1-R (11.880 Kč)
Quickshifter ShiftingControll (2.880 Kč)

• Nová zrcátka

Je to tam a vypadá to dobře. Teda alespoň mně se to líbí a na jiném názoru nezáleží :-DD 2x Zrcátko Highsider, speciální design pro obchod Louis (80 Eur) 1x Konce řídítek Oxford Bar Ends 2 (179 Kč)

Vloženo: 23.08.2018
    Uskutečněno: 23.08.2018