Logo Arch Motorcycle Arch Motorcycle
  • 1
  • K
  • M

Informace o značce

Keanu Reeves, známý hollywoodský herec a hvězda filmové série Matrix, je mimo jiné velkým fanouškem motorek. Koncem roku 2012 založil s customérem Gardem Hollingerem firmu Arch Motorcycles.

Historie značky

Keanu Reeves se s Garedem Hollingerem, majitelem dílny County Choprods, seznámil roku 2007, kdy si Keanu nechal na zakázku vyrobit jeden motocykl. Práce na motocyklu se protáhla na pět let a ti dva si zřejmě padali do oka, protože svůj výtvor nyní chtějí dostat do masové produkce pod společnou značkou Arch Motorcycles.

Při založení firmy, v říjnu 2012 k tomu Hoolinger řekl: „Máme společnou vizi. Začalo to myšlenou stavby výkonného a moderního stroje. Výsledek vypadal jako tovární motocykl, ale takový, jaký jsme neviděli. Je to unikát a my se nemůžeme dočkat, až ho uvedeme do prodeje!

Reeves, velký fanda do motorek, k tomu dodal: „Jsem chlápek, co miluje všechno okolo motorek – zvuk, styl, funkční estetiku, ale ze všeho nejvíc zážitek z jízdy. Já už mám s motocykly hodně zkušeností a nyní bych svoji vášeň rád sdílel s celým světem.“

Podívejte se na příběh této americké značky

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Pokud Vám v článku chybí některá data z historie, budeme rádi, když nám pošlete doplnění.


TOPlist