MV Agusta staví nového konkurenta

Italský výrobce motocyklů z Varese nepolevuje ve svém úsilí o návrat do černých čísel, a v souvislosti s tím chce vstoupit na trh s dalším novým modelem. Před několika dny si pro něj MV Agusta zaregistrovala název Rivale, a téměř okamžitě po zveřejnění této informace se začaly rychle šířit první dohady, o jaký typ motorky se bude jednat.

MV Agusta staví nového konkurenta
Obchodní značka “Rivale”, kterou si před nedávnem MV Agusta nechala zaregistrovat, bude bezpochyby označovat nový model motocyklu. Otázkou zatím zůstává, jak bude novinka s tímto názvem vypadat. Výraz Rivale - v překladu něco jako soupeř, konkurent, nebo jednoduše rival. - celkem zřetelně naznačuje, že se Agusta chystá zkomplikovat život ostatním výrobcům, ale ani v nejmenším nenapovídá, v jakém segmentu bude novinka s konkurencí soutěžit. 
V současné době má MV Agusta podle neověřených zpráv rozpracováno několik projektů, přičemž silniční supermotard postavený kolem tříválcového motoru o objemu 675 ccm je velmi blízko k dokončení, a měl by už brzy začít soupeřit o přízeň zákazníků s dalšími italskými krasavicemi jako jsou Ducati Hypermotard 796 nebo Aprilia Dorsoduro 750.
Název Rivale by mohl takovému motocyklu slušet, a dá se očekávat, že Agusta zaregistrovala obchodní značku právě pro něj. Design motardu navrhoval Adrian Morton, který pracoval také na vzhledu modelů F3 a Brutale 675. Pokud se všechny předpoklady o novém modelu naplní, dočkáme se jeho představení nejpozději na podzimní výstavě v Miláně.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 10x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist