VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Freedomák

Tak sem si to tady všechno pročet a nejde nic víc než nesouhlasit :)Já pojedu ted snad do konce měsíce pokud to nestornují se ZEDEM do Asko KC na úpravu kW tak až budu mít zaplaceno a motorku na plat'áku tak se jich schválně zeptám co to že tenhle rok to takhle zabily a že výmluva stylu velká finanční náročnost přeprav motorek a jinejch věcí mě je putno ,zajímal by mě pravej důvod :) Třeba tady chtěj značku Kawasaki zabít a spolucítěj s konkurencí který vymetaj pěšinku :)

VIZI
VIZI (757) napsal 13.3.2012

jelítka

Tygrous
Tygrous (1) napsal 13.3.2012

Jestli je to pravý důvod proč to takhle Kawa udělala - netuším, ale budu vycházet, že jo.
Osobně nechápu, proč se ostatní značky rozhodly zůčastnit této parodie dvou výstav ve stejnou dobu na různých místech republiky. Já bych to dělal, jak to odprezentovala Kawa. Že jim nic nepřináší výstava, tak tomu nevěřím. Kde jinde si potenciální zákazníci zjistí a ošahají konkurenty na jednom místě? Jasně, že když mám zájem, tak si to zjistím a ojezdím motosalony, ale tohle (výstava) mi výrazně zjednodušší výběr, ale musí tam být všichni ... Pominu fakt, že se na motorky pomalu ani nesmělo dívat - všude cedulky nesahat a nesedat (v holešovicích). Vím, že po zeptání to šlo, ale proč proboha se musím doprošovat, když chci prodávat? Jestli to vyznělo zmatečně, tak to shrnu: jedna výstava + všechny značky na trhu na ní + co nejvíce info o produktech s možností osahání bez dovolení se. Samozřejmě, že konečný dovýběr bude na motosalonech. Pak bude mít výstava smysl i pro dovozce.

brzda123
brzda123 (24) napsal 13.3.2012

BUBRAK ZX10R-Jakou dělí ASKO KC ostudu na rozdíl od Tebe nechápu. A na téhle akci jsem náhodou i byl.Ale respektuju Tvůj názor.

neznamyScooterD

u Kawy bych to viděl spíš v penězích, prodeje jsou tristní a slušná prezentace na výstavě přece jen něco stojí. Samozřejmě že čtenářům je to podáno jako neochota se účastnit těch parodií.

Italofil
Italofil (28) napsal 13.3.2012

Čtu zde jenom negativní komentáře, ale vysvětlete mě jak je potom možné, že zde tato firma stále existuje a vesele funguje dál, ikdyž její majitel na nějakou propagaci evidentně prdí?

Bubrak-ZX10R

brzda123: samozrejme si ASKO KC muze delat co chce, muze treba pred kramem zapalovat motorky Kawasaki polite benzinem, ale dop... jako vyhradni dovozce dela teto znacce OSTUDU, chapes to?

Janek
Janek (13) napsal 12.3.2012

Ono je u Kawy v ČR zoufalý skoro všechno. Chtěl jsem si k vánocům nadělit MX dres a v Asku mi řekli, že model 2011 už není a model 2012 ještě není . Na dotaz, kdy model 2012 bude, byla odpověď, nevím, asi až za pár týdnů, možná měsíců. Takže tak

Pawka
Pawka (79) napsal 12.3.2012

naco vozit motorky na vystavu,kdyz do kramu prijdou jen zakaznici...slova ceskyho dealery,nemaj to v cechach lehky...ale stejne co?!

Swoopik

Velké zklamání, že jsem v Praze nenašel to co jsem od Kawi čekal (Z1000)
A že tam MOŽNÁ bude příští rok??? Pche!!! Už nemám chuť jezdit do Práglu a vyhazovat peníze za parodii na výstavu motorek

alexa7
alexa7 (78) napsal 12.3.2012

Všetci ste strašne na tu reklamu.Kúpim si predsa to čo sa mi páči a nie niečo okolo čoho je velký cirkus.Vždy som mal netuctové motorky a prd mi na tom záležalo či mi dá niekto povoziť alebo či to dakde niekto vystavuje.
Ps.: ak by som si este mal niekedy kupiť japonca tak jedine Kawasaki.

brzda123
brzda123 (24) napsal 12.3.2012

ASKO KC je soukromá společnost.Tudíž si může dělat prezentace dle svýho uvážení.A že sídlí vedle Hondy-co je na tom špatně?

666S999
666S999 (85) napsal 12.3.2012

Co chcete, když ve stejným baráku, kde je hlavní importér je servis a prodejna Hondy
Jakej pán, takej krám!

Hříbek
Hříbek (35) napsal 12.3.2012

Nechápu nic , tolik novinek a oni si otevřou obchod aby tam na sebe znuděně čuměli !co bych dal za to vidět retro W800 v černé se zlatýma kolama ! kurva zas tam za něma do toho obchodu budu muset jit ! chodím se tam dívat na mašiny už asi 6 let ale ještě tam nebyl nikdo jinej než prodavač

ub88
ub88 (9) napsal 12.3.2012

A to byli všichni návštěvníci ?

ub88
ub88 (9) napsal 12.3.2012

Boha, to jsou kecy. Mají rovnou napsat že na to pr.dí a je to.

666S999
666S999 (85) napsal 12.3.2012

noa? Když si chci užít Kawaday, tak jedu do Londýna na ACE CAFE , Englické zastoupení KWAKERŮ je jiná liga!

mirar
mirar (-1) napsal 12.3.2012

Jinjo: stačí se podívat na stránky značky Yamaha a vpravo svítí tlačítko "Objednat předváděcí jízdu". A v roce 2011 jezdil po ČR i SK vláček 7 top modelů včetně VMAXe a u participujících dealerů se na nich mohl každý povozit. Jen tak pro info..

VlastíkPlamínek

Lucii to tam neuvěřitelně sluší

viktors

Na Motocyklu KAWU důstojně zastoupil p.Attila Sarkany, hodně ji propaguje Indy, co je to však platný, když se oficiální zastoupení k tomu staví prdelí. Nářadí je to parádní a s takovou půjde do kopru. Je mi to líto.

VIZI
VIZI (757) napsal 12.3.2012

to je lenost, něco vůbec dělat, nic víc !!! Kawu a Suzuki bych si už nekoupil i kdyby mě přemlouvali !!!

jinjo
jinjo napsal 12.3.2012

No, nechci hodnotit úroveň ASCO, ale u Kawasaki si každoročně mohu půjčit na několik hodin mašinu. To je dle mého soudu více, než si na ní sednout na výstavě. To mi Honda ani Yamaha neumožnila, na Aprilii jsem jel. To jenom pro upřesnění.

prusles
prusles (13) napsal 12.3.2012

...to je podle mě hlavní důvod proč Kawa čím dál víc hraje v dnešní době 5té kolo u vozu... Vůbec se nikde neprezentuje, neni vidět, marketing skoro žádný na to , že by se tato značka měla pasovat mezi 4 největší značky nejen japonské, ale i světové...hlavně teda tady u nás... spousta lidí si moto od této značky nekoupí , ba dokonce se ani nebude zajímat díky tomuto přístupu, dnes je marketing a reklama strašně moc... Je tady prostě něco shnilého v dealerství Kawasaki

jenda-pegaso

Ta paní si to tam evidentně užívala!

enduro-rider

Zdravím všechny! Je pravda, že zastoupení firmy by na výstavě nemělo chybět.. člověk by se rád posadil na mašiny a do krámu moc lidí jen tak nepřijde.. Nicméně ten "boj" o vystavovatele, kdy v jednom terminu jsou vystavy v Brne i Praze mi taky dost leze na nervy.. melo by se to konat v rozdilnych terminech!

Skinner

Fakt nálada jak na pohřbu,paní by potřebovala panáka,stejně jako zbytek osazenstva.Bohužel to vypadá že fotograf obtěžuje.

RBK
RBK (2) napsal 12.3.2012

je vidět ten "dav" zájemců uvnitř a znuděná buchta u pultíku to jistí f pepíkově to trochu zachraňuje Halbich, ale chtělo by to nověj větší šourům a ne u vchodu zvonek už mám jinou značku tak jen matně vzpomínám

Hockin
Hockin (65) napsal 12.3.2012

JJ,měly by ty továrny trochu své zastoupení kontrolovat.To máme Asko u Kawy,D-moto u Italů.Obě firmy z Brna a nejsou schopny tam na výstavišti otevřít ani malý stánek.O kvalitě servisů obou jmenovaných si taky dovolím pochybovat,i když zkušenost mám jen s jedním.
Zas tak drahý ten flek na BVV asi nebude,když se to rentovalo prodejcům čističe bot

Bubrak-ZX10R

ze je Asko KC pro Kawasaki v CR velkou kouli na noze je uz par let znama vec, bohuzel

Italofil
Italofil (28) napsal 12.3.2012

alphaville, Rebel83: pokud to fakt řekl, tak je to pěkný *ebil. Říct něco takového ještě k tomu ředitel, tak to je opravdu na pováženou. U takového prodejce bych si nekoupil ani pojistku, nebo ventilek natož motocykl

BaRT_Czech

ještě že se nemusí brát Kawa přez ně...

alphaville

rebel83-Potvrzuji-přesně tohle si pamatuju.Alespon je vidět,co je to za bandu ubožáku.Ti té značce pouze škodí.Taky ještě tenkrát žvatlal,že na novinku ZX10 nebude prezentace,že se určitě bude dobře prodávat i bez toho.Chápete to? To je panečku zastoupení!

Rebel83
Rebel83 (35) napsal 12.3.2012

Ještě jedna věc, co mi nějak nesedí. V roce 2011 jsem se v podobném článku dočetl totok:
"Dle pana Daniela preferuje ASKO své „domácí“ výstaviště v Brně, které podle jeho vyjádření dokáže nabídnout lepší vystavovatelské zázemí. Dalším zřejmým důvodem neúčasti Kawasaki v Praze je také velká logistická náročnost při přepravě z Brna do Prahy."
Takže asi tak

Rebel83
Rebel83 (35) napsal 12.3.2012

Kawa opět nezklamala

Milan-11
Milan-11 (12) napsal 10.3.2012

Ten Versys je nádherný

alphaville

Jediné východisko-konečně zmněnit zastoupení a dát to někomu schopnějšímu a lepšímu.
TOPlist