Michal "Indi" Dokoupil na tandemu s Vláďou: Za všechno může Kyjov
Text: Vláďa Novotný | Foto: Honza Zajíček | Video: Honza Zajíček | Foto: Archiv Michal Indi Dokoupil | Zveřejněno: 16.4.2020 | Zobrazeno: 15 263x
Další rozhovor seriálu Na tandemu s Vláďou se věnoval přírodním okruhům a o své zážitky se přišel podělit závodník Michal Indi Dokoupil. Indián vyprávěl o závodění u nás, ale i v zahraničí a pochopitelně přišla řeč na legendární Hořice a Isle of Man TT.
Michal Indi Dokoupil začal jezdit na motorce poměrně pozdě a z pohledu závodníka dokonce hodně pozdě. Co všechno stihl od dvaceti let zažít a kam se až dokázal „prozávodil“ prozradí v tomto rozhovoru. Asi nemá cenu připomínat, že závodění na přírodních okruzích fest bolí a Indi o tom ví své.
Jenže podle jeho slov je road racing silnou drogou a zážitků z přírodních okruhů má milion, takže bychom si spolu mohli povídat v jednom kuse. Pojďte se tedy podívat na video rozhovor anebo si poslechnout kompletní nesestříhanou verzi, kde se dozvíte o nekompromisních závodech opravdu dost.
O čem se mluvilo:
- O přechodu ze závodních okruhů na přírodní tratě
- Jak moc road racing bolí a jak člověka změní
- Co pro Indiho znamenají legendy František Šťastný a Milan Chalupník
- Jak si vyjel angažmá v zahraničním týmu
- O tom, jak se závodí v Hořicích
Přečtěte si také:
- Českou stopou na Tourist Trophy
- Když se plní sen
- Isle of Man
- Indi vyhrál Ulster GP
- Nová výzva pro Indiho a Veroniku
- Závodění v Irsku
- Kyjov
- Rozhovor s Michalem Indi Dokoupilem 2013
- Road Racing na Motorkáři.cz
- Hořice a 300 zatáček Gustava Havla na Motorkáři.cz
- František Šťastný a Gustav Havel
- Historie TT
- František Šťastný
Informace o redaktorovi
Vláďa Novotný - (Odebírat články autora)
Honza Zajíček - (Odebírat články autora)
Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.