Expedice Viet nam ka 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Mamut76 (0) napsal 06.01.2020 v 21:47

Když tak si pusťte video z Vietnamu na našich stránkách www.baworman.cz galerie

Flatron007 (1) napsal 11.08.2018 v 00:40

Luxusní cesta a tiše jen závidím.Pár přátel na cestě stačí a hned je legendární trip

Pravopis je i pro mě nepřítel "number one" takže trochu chápu.
Podle mě je ovšem škoda, že jsi tak skvělou cestu odbyl jen přepisem z deníčku. Klidně sis mohl dát i na čas a dát tomu alespoň nějakou tu slohovou kultůru. Chápej, rozhodl ses že se zde podělíš s ostatníma o zážitky z cesty ale čtení není moc poutavé a mnohdy se člověk musel vracet aby mu došlo o co šlo.

Mamut76 (0) napsal 13.02.2018 v 00:35

Ahoj

už to chápu text se zkopíroval částečně bez fotek za to se omlouvám ale měnit to nebudu.

Mamut76 (0) napsal 13.02.2018 v 00:25

Ahoj

Díky za chválu a omluvám se za prvopis jsem disgrafik a dislektik . Je to přepis osobního deníku který jsem si psal pro sebe a kamarády.

Cesta to byla super a doufám že zase brzy někam vyrazíme. I když už asi né tak daleko.

Franta

toorek (3) napsal 13.02.2018 v 00:12+2

Nejspíš je tento chaotický styl psaní a ignorování pravidel pravopisu uměleckým záměrem autora a já mu to rozhodně neberu, akorát se to fakt blbě čte. Každopádně to musela být úžasná cesta a nějaké ty zajímavosti o místním koloritu jsem se z toho dozvěděl a za to patří autorovi dík. A navíc ty fotky jsou opravdu nádherné.

Fi-kus (6) napsal 12.02.2018 v 16:33

Muzu to cist porad dokola a dokola. Urcite nadherna dovca

Tomin01 (1) napsal 12.02.2018 v 14:53

Mohla to byť fakt pekná cesta, ticho závidím. Cestopis ma moc nebavil, asi to mohlo byť lepšie napísané -môj názor a nemusí sa zhodovať s inými.

jirizelva (9) napsal 12.02.2018 v 13:25

Krásné fotky a úžasná krajina! To vám kluci závidím!

jets (522) napsal 12.02.2018 v 12:35

cesta snů... snad někdy něco takového spáchám.. myslím, že za tyhle peníze je poměr cena/výkon naprostá jedna. Cestopis hodnotit nebudu, ať tu zase nejsu za rejpala