Ukrajina a Slovensko 2013

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

HupyFrud (0) napsal 13.10.2013 v 23:39

Sqěle to Peťas napsal a musím říct, že skoro všechno je pravda, bo jsem tam s ním byl. Už jsem sondoval motovlak do Oděsy, abychom na Krym "ušetřili" cesty půl, a bohužel ani houby. Jedině snad přes Kyjev, ale je to dalších 500 kiláků navíc a při těch jejich cestách fakt nevim.

bikerhp (0) napsal 20.09.2013 v 10:32

Díky všem za reakce !!!

hruso25: Člověče, přes SK jsme jeli určitě, ale je možné, že ty ostatní objekty odlákaly naši pozornost a nějak jsme se nevěnovali kvalitě silnic ...

jets: Hmmm, to mě nenapadlo ...

hruso25 (40) napsal 05.09.2013 v 18:29

Krásne čítanie.Si si istý,že ste išli po slovenských cestách? Ja po nich jazdím a sú veľmi podobné tým ukrajínským. Posledná fotka z alba je akčná.

MARTlN (54) napsal 04.09.2013 v 21:35

Moc fajn cestopis. Az na ty sracky z Hame to muselo byt moc fajn. za jedna samozrejme.

Miluna1 (24) napsal 04.09.2013 v 20:59

hoj . pěkný cestopis . Před týdnem jsme jeli trasu Uzgorod Kolocava přes Volovec a na odbocce na Volovec nás chytli benga a stačila výmluva na bratra diplomata v Kijeve. Za 5 minut jsme pokračovali. Jinak kvalita silnic hrozná, ceny např v bufetu v odese - saslik brambor zelny salát pivo - 75uah . Musím napsat cestopis.

šindy (30) napsal 04.09.2013 v 20:44+3

letos jsme jeli UK a MD, !bez jediného úplatku! , ale i tak mně UK silně zklamala. Jediné hezké jsou tam holky a příroda. Jinak o ničem. A ten asfaltovej offroad co tam člověk jezdí, stojí ještě za větší h...o než offroad v poli nebo lese. A levno tam už taky není jak bývalo

f.hoffi (23) napsal 04.09.2013 v 18:11-1+1

Máte můj obdiv, pěkně napsané. Ale mě tam už nikdo nedostane, jak si vzpomenu na Tamožniky (celníci), je mi zle a milici ...tak to už vrhám. Na východě je motorkář, vlastně každý "inostraněc" pojízdný bankomat a to mi nikdo nevymluví. A jestli někdo tvrdí opak, tak nepřizná ten průser, co tam zažil.

Bob7 (1) napsal 04.09.2013 v 16:26

Příjemné čtení! Dík za dobře napsaný "cestovní deník" My jsme některými místy projížděli od 8. do 10. července, tedy týden před vámi, jen jsme zvolili přechod mezi SK a UA přes Ubľu, kde to byla naprostá pohoda, zdržení max. 30 min. Skvělé připomenutí nádherných zážitků! Kdo tam nebyl a nepoznal osobně, neví, o čem to je...

V4 (-4) napsal 04.09.2013 v 10:20

Jo, pěkně napsané. Taky sem měl podobný pocity z Ukrajiny. Alespoň ze začátku, jak jsme minuli Mukačevo směrem na Svaljavu, tak se vše v lepší obrátilo. Však cestopis by měl vyjít taky každou chvíli.

valasek (153) napsal 04.09.2013 v 08:41

Ano, pěkný a upřímný cestopis. Hezky jsi popsal jak se počáteční zděšení postupně měnilo v nadšení z poznávání tak odlišného světa . U mně to takhle podobně nedopadlo :´-

-HARYS- (28) napsal 04.09.2013 v 08:36

Zajímavé,pěkné!

lynx (98) napsal 04.09.2013 v 08:23+1

Tak z Krymu budete překvapený ještě víc. Zvláště jestli tam pojedete přes centrální Ukrajinu. Jsou tam horší cesty, ale pohodovější lidé - teda na té c. Ukrajině. Na Krymu se lidé (díky příjmům z turistiky) promění na líné zmetky - cesty se ovšem nezlepší

jets (522) napsal 04.09.2013 v 07:22

myslím, že tě učitelka tajně milovala a dávala ti trojky abys jí musel nosit ty sešity , pěkné to máš

pernik92 (163) napsal 04.09.2013 v 07:07

mozna nejsi literarni umelec ale i tak se to cetlo perfektne
nadherny popis mist, zazitku a navic podtrzeny peknym smyslem pro humor
super

Bohdulinek (0) napsal 27.08.2013 v 12:26

parádní početníčko nic jiného jsem ani nečekala