Slovinsko 2013

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Finč (89) napsal 13.01.2016 v 23:03

Ještě jednou, dodatečně díky všem
Pokud můžu doporučit, čekujte novej cestopis ve svižnějším tempu zde:
//www.motorkari...uji-super-32742.html

Jarišek (0) napsal 21.01.2014 v 10:29

Moc hezky napsaný a nafocený cestopis. Podobnou cestu, jen bez GG, jsem podnikl letos taky, jen jsem ještě nenapsal ani řádku. Přeju krásné ježdění, Provence mě taky láká.

Alda.DL (3) napsal 27.12.2013 v 19:03

Pěkný cestopis i fotky, palec nahoru

rafanvm (2) napsal 19.12.2013 v 21:02

Pěkné počtení a jistě dobrá inspirace, mám v plánu triglavský park jet příští sezónu. Takže dík za tipy. Něco jsem letos projel cestou zpět z Chorvatska, ale ten Mangart si příští rok ujít nenechám.
Finči díky za video, fakt dost dobrý

Finč (89) napsal 19.12.2013 v 10:44

Díky za pozitivní komentáře, potěší to
Meli: Nahoru na Mangart jsme nevyjeli, projeli jsme pouze okolo po "hlavní" silnici přes Log pod Mangartom, ten den už jsme toho měli plný kecky a hledali kemp. Původně jsem chtěl přespat u Lago di Predil a ráno se podívat i na Mangart, ale kemp to vyhrál. Tak jsem myslel, že se tam podíváme další den jen tak nalehko, ale nechtělo se mi vracet... Takže příště Ale pokud se chystáš do Slovinska, určitě si tu hodinku navíc na Mangart najdi
//www.youtube.com/watch?v=yEYfx9mMk4c

Meli (195) napsal 18.12.2013 v 21:29

Nikde se tam nemůžu dočíst o výjezdu na Mangart?

Hamrmen (3) napsal 18.12.2013 v 19:42+1

Hezký počtení a dobrý fotky hn hn hn hhhhhhhhhhn

mikni (103) napsal 18.12.2013 v 15:01+1

...hezká trasa,chystám se také do Slovinska,vždycky oceňuji ty GPS souřadnice,hodně to píchne při plánování,obvzlášť,když se napíše ,že tam bylo či nebylo hezky.Přeji hodně dalších podobných cest,Provence doporučuju,ale připravte se na vedro,pokud bude hezky

Meli (195) napsal 18.12.2013 v 08:48+2

Paráda - cestopis kterej si chci v klidu pročíst a v mapě si přitom hledat ty místa co jste navštívili abych měl inspiračku pro příští plánování Díky

HordaStodulky (1) napsal 18.12.2013 v 06:43+1

Pěkné sepsání cesty do Slovinska. V Portoroži jsme byli také a bylo to super a pro příští rok Provance doporučuji.