Cesta po Evropě 2018 s BMW 1200 GS

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

DarkFelon (26) napsal 27.09.2018 v 15:18

dobrá trasa, dobrý směr, ale při samoobsluze focení obličejů koukejte do čočky, ne na displej, jsou u pak z toho takové divné křivé oči!? DF

Marge01 (35) napsal 27.09.2018 v 08:38

Pěkný cestopis, sympatická pisatelka Možná příště písni přímo konkrétní penziony ať člověk ví na který si dát pozor a který vyhledat A držím palce ať jedeš už příště na své! Taky jsem jezdila za manželem a věř mi, že na své tě zadek bude bolet mnohem méně a cesta bude ještě záživnější! tak ať se daří..

CR500 (142) napsal 26.09.2018 v 11:30+1

Me se naopak libi takto pojmuty cestopis.(zensky pohled) Za ta leta cestuji vzdy s ruznymi pritelkynemi a velice komplikovane vnimam jejich bezprostredni reakce na ruzne komplikace/radosti pri motocestovani. Ono je pak skutecne tezke se snazit byt dostatecne empaticky k jejich potrebam, kdyz ve finale to hodnoti vetsinou jinak. Rad jsem si precetl pekne uceleny zensky pohled na cestovani Z mych zkusenosti je treba motocestovani s holkou proste brat vic jako MOTODOVOLENOU. Pak je to i s pritelkyni uzasne, navic je to i perfektni test kompatibility pro vztah

Kapitán_Morgan (0) napsal 26.09.2018 v 11:11

Díky za pěkné a vtipné řádky a inspiraci

Hnilda (36) napsal 26.09.2018 v 11:03

krasa pekne cteni a to stim lujem znam jsem taky zavislak a tezkej spoustu vasi cesty jsem taky projel a Slovinsko me prekvapilo je tam fakt krasne a pro nas pomerne levne

OndraF (38) napsal 25.09.2018 v 14:51+5

Ahoj, díky za cestopis a dovoluji si nabídnout zpětnou vazbu: 1. Název je "trochu" matoucí, ale to se rychle zjistí; 2. Snažte se fotit něco zajímavého kromě sebe - 3x jedno a to samé místo jednou bez motorky, podruhý s motorkou a potřetí s hlavou vypadá... no prostě divně. Minimálně třetina fotek je tam opáčko... 3. Slovo "můžem" (= můžeme) se fakt nepíše "mužem" - 9x ta samá chyba, to už nevypadá na překlep... 4. Cestopis si po sobě přečtěte ne v editačním, ale prohlížecím režimu - určitě byste si všimli těch kostiček místo smutných smajlíků (a co se smajlíků týče, méně je více...) . Díky za pozornost - berte to jako náměty pro příště, nenechte se odradit od psaní a hlavně hezký ježdění!

mardock (73) napsal 25.09.2018 v 09:21+2

Vlasťo, ale uznej, že tvoje komenty mají často stejnej efekt

fábulus (-1) napsal 25.09.2018 v 09:08

Proč si drtivá těch co jedou v sezóně stěžuje že měli celou cestu horko... ! Jinak proti dovce a stylu psaní nic nemám.

sekáčmagor (128) napsal 25.09.2018 v 05:10-5+4

Klasika... 90% "cestopisů"je o ničem.Jde pouze o zviditelnění pisatele.

Dan66 (74) napsal 24.09.2018 v 22:40

Moc pěkné čtení. Díky

Destroyer (237) napsal 24.09.2018 v 22:16+1

...podla nazvu som si myslel ze obisli stary kontinent a to vlastne bola cesta do Chorvatska. Ale hlavne ze ste si to uzili a bavi vas to. Len tak dalej aj nadalej a este dalej

raser (15) napsal 24.09.2018 v 18:47

Poznávám pár navštívených míst. Super výlet

Dave-23 (0) napsal 24.09.2018 v 15:40

Jak já vám závidím. Moc pěkné.

Duster93 (11) napsal 24.09.2018 v 11:58

Pěkná cesta .
Škoda že nevyšlo to Bohinjské jezero, to opravdu stojí za vidění, hlavně ze shora (horní stanice lanovky)