Slovensko na pohodu

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Drakis (67) napsal 11.11.2012 v 09:49

Je to sranda,ale chtěl bych vidět tuto šusťákovou grupu na Poloninách a to vše za tři dny.
Až toho Toma zase pustí z Bohnic na vycházku tak zas něco spáchejte třeba plánované dvoudení Mongolsko a pro nepřízeň počasí s toho bude trek kolem Radhoště.

GSXJarda (274) napsal 11.03.2012 v 15:56

Heen hééénn
Hezky se to četlo kluci

koudelka_v (6) napsal 03.03.2012 v 10:05

Pěkně napsané, pobavilo Ať se povedou i další výlety!

danny355 (127) napsal 01.03.2012 v 21:21

Suprové čtení pánové a ten výlet..,to musela být mmmoc pohoda .Jak píše " MartinGS " ta třípade s těmi zrcátky .. to mě " bohovsky odjebalo " .. Přesně takhle " vytuněné-vybarvené " jsem měl ty zrcátka kdysi na stodváce ...

RockShock (0) napsal 01.03.2012 v 09:07

mam s kamaradama v planu Německo tak doufám ze nám to taky vyjde aspoň jako vam

biker-fox (7) napsal 29.02.2012 v 02:11

pekny cteni

Hnilda (36) napsal 28.02.2012 v 22:21

machalak (2) napsal 28.02.2012 v 22:05

pobavili jste mě určo fajn vejletík

ub88 (9) napsal 28.02.2012 v 18:49

Hezky jsem se pobavil. Dobrýýýý

Slezsky (15) napsal 28.02.2012 v 18:17+2

kuzmič:Dobře ty
Jste dobří týpci,a srandy plno a tohle se mi líbí,nedovolil bych si vás kritizovat ani když jsem starší nebo něco vytýkat třeba ohledně sjeté gumy nebo jestli máš nebo máte v cestopisu chybu i,y,i,ý,nebo jestli jedete vy nebo někdo jiný dostihy anebo naopak přesuny jen o pár km za den,to mi nepřísluší,každého věc jak jezdí na čem jezdí s kým jezdí jak píše a o čem píše,jestli píše podrobně cestopis nebo jednoduše,to je mi úplně jedno bo si rád přečtu jakýkoliv cestopis od kohokoliv na kterýkoliv mašinách a je jedno jestli od čopristy enduristy nebo kelímkaře trojkolkáře nebo čtyřkolkáře.A tak to má být hoši Svoboda

kuzmič (15) napsal 28.02.2012 v 15:22

Slezsky- Popište mi, jak pracuje čtyřdobý motor?
a možem vlastnými slovami?
no jistě...
Hééén héééééén

Tak jsem si to trošku vypujčil...

kuzmič (15) napsal 28.02.2012 v 15:19

Ještě jednou dík za ohlasy Jsem rád, že jste se pobavili, ostatně proto sem taky nahlížíme
Tak příprava prostě nebyla, žijem teď, co bude za hodinu je ve hvězdách, ale věř, že vždycky něco bude!
No.. s hladkou pneu bych taky nikam nejel, ale někdo se musí postarat o nějaký zážitek, o čem bychom pak doma vyprávěli..?
Pár cigáňov jsme si mohli odvézt, ale co s nima..? prý ani tak dobře nehoří... a žrat se to nedá

Milan1963 (272) napsal 28.02.2012 v 13:10

Oblast kterou jste projeli docela znám. Taky projeto na Jawě 350, jižní Slovensko poté i s rodinou autem.Hezké fotky.

DarkFelon (26) napsal 28.02.2012 v 13:09

zdar kluci, no, jste nezpochybnitelný důkaz, že nestárnem a nezestárnem! díky za pěkné čtení. DF

trombajz (0) napsal 28.02.2012 v 11:05

Zdravím všechny,Dan.Jeden z té údernické grupy Dík Láďo za znovuprožití "legendární"výpravy "Na mašinach z Tomem".To tam ještě i pár věci chybí,Tom lovec slovenských žen...,nebo "Laďo! dej mi sjet na Hondě...jenom kousek" a pak pul hodky v prdeli a naše nervy už po několikráte taky Ale,bez Toma by to nebylo ono ,ten se nebojí,skutečný dobrodruh srdcař,zážitky na celý život...Špičkově napsáno.Dík Láďo,dík Tome,letos zas vyrazíme...

Jirka4137 (114) napsal 28.02.2012 v 11:00

Supr cestopis.Tohle mi připomíná naše zážitky když jsme v 18ti drandili na Jawkách a MZtách.Právě čtu cestopis MBéčkem kolem světa autor by si mohl vzít příklad jak se píše cestopis.
O tomhle má cestování na motorce být.

Kov (23) napsal 28.02.2012 v 10:37

Kolegu, který dojede na takový výlet s totálně sjetou gumou nechápu. Takhle zadělávat na problém sobě i ostatním účastníkům zájezdu je na pořádný kopanec do pozadí směrem k domovu.
Asi už stárnu či co...

maho4 (12) napsal 28.02.2012 v 10:05

Supr zážitek.Jste veselé kopy.Přeji mnoho štastných kilometru.

Pivko (85) napsal 27.02.2012 v 22:51

Dobre napisané , chalani Tak hezkou sezonu 2012 a někdy kolem Hrádku čí Třince čau.

sklepkous (0) napsal 27.02.2012 v 21:15

fajny cestopis dlouho jsem se tak nenasmal a chlapci kdyz nebudete mit koho s sebou tak se hlasim, stroj mam taky ako Tom ale s odhadem benzinu jsem na tom lip kazdopadne za cestopis

Martin--GS (34) napsal 27.02.2012 v 21:13

Kluci - udělali jste mi velkou radost.Skvělý vypravěč,zážitky,které nezaplatíš ani kartou Master card,výlet za pár kaček a potěšení i pro čtenáře.Fotek pár,které Váš trip dokumentují.Ale největší zážitek je z jedné jediné fotky - ta třipade s těmi čupr blinkry a ještě echtovější tuning zrcátka ze stodvácy - tak to je to "best of best" Vašeho příspěvku na motorkářích.cz.Kluci přeju Vám všem mraky km bez nehody a mraky podobných skvělých tripů a zážitků.

Slezsky (15) napsal 27.02.2012 v 20:44

Tak to hééééééén mně rozchechtalo ze všeho nejvíc
Dávám jednoznačně za 10 bodů bo vo tom to je nikam nespěchat kochat se klídek pohoda svoboda pijánko léto teplo prázdniny dovolená pivo dobré jídlo mašina a cesta.A jelikož mám Slovensko projeté skrz na skrz a nejen na východním Slovensku je černo,ale i přesně tam jak popisujete tak vám dávám za pravdu,přeju statisíce km bez nehod technických problémů a budu se opět těšit na váš cestopis třeba z té neuskutečněné Ukrajiny

kuzmič (15) napsal 27.02.2012 v 19:24

No pánové... jste mě překvapili.. Díky za ohlasy
Tom je prostě borec Je to intelektuál...
A k tomu projetí slovenka... Projel jsem hodně míst na slovensku, máte tam nádherné cesty, krásné holky aj pekelné cigánské vesnice... minule mě tam chytli policajti na 40tce mimo obec, taky zážitek... Ale, kdybych chtěl vidět všechno, vždycky budu mít na to příliž krátký život...

hruso25 (40) napsal 27.02.2012 v 19:10

Jurský park ma dorazil. Krásne čítanie,ešte teraz sa rehocem.Zásada číslo jedna:na kubánských getách zásadne nezastavovať.Kamarát ma MZ150,my chodíme na pumpu tankovať a on len na kávu.

stráša (0) napsal 27.02.2012 v 18:56

JJ je tam hezky, pěkně napsaný ještě ted se řežu smíchy

BaRT_Czech (45) napsal 27.02.2012 v 16:42

pěkné čtení

Parukar (0) napsal 27.02.2012 v 16:20

Kluci,
myslím, že vám chyběla trošku příprava,jistě, cesta může být cílem, ale to by jste mohli jezdit okolo komína a spát třeba na dvorku pod stanem...škoda, já na Slovensku několik let žil a je toho spousta, co jste byť jen těsně minuli... třeba příště...
ale slohově mě bavíte dávám

Sefi21 (7) napsal 27.02.2012 v 16:14

Vtipně napsané seš asi veselá kopa. Ten váš kámoš Tom musí být asi totální salámista

kawa...pavel (101) napsal 27.02.2012 v 14:50

pěkně napsaný, paráda.

Kov (23) napsal 27.02.2012 v 13:49

Kama jste to jeli? Cigánské vesnice jsem viděl jen na východním Slovensku.

Předchozí
1 2