Slovensko 2016

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

KAREL_PLAY3 (34) napsal 26.08.2016 v 21:52

Velice příjemný počtení a pěkný několikadenní výlet k našim bratrům a sestrám na východ od nás

Je to ostuda, ale já ještě nikdy na Slovensku nebyl, tak doufám, že to v roce 2017 a v nový sezóně napravím, bude-li čas a možnosti. Některý místa popsaný (nejen) v tomhle cestopisu moc rád uvidím na vlastní oči, jenom to bude chtít pořídit do novýho roku několik "maličkostí" jako je nový fotoaparát / kamera a...a dát si v práci pár přesčasů

Pohodový zbytek letošní sezóny a jsem zvědavý na Vaše budoucí vyjížďky. Hezký večer

PS: A k pánům, kteří si stěžují na "zelené, modré, černé a jiné mozky" mám radu na závěr. Jezděte podle předpisů daných zemí, mějte u sebe při případných kontrolách vše co máte mít, stroje mějte v pořádku a nebudete mít jediný problém...

A věřte tomu, že při dodržování povolených rychlostí, při uposlechnutí dopravního značení a při ohleduplnosti k ostatním účastníkům silničního provozu nebude nikdo z Vás plnit ničí kasičku byť jednou korunou, eurem, kunou, dolarem nebo západoněmeckou markou. Je to ve Vašich rukách, tak prosím případný pokuty nesvádějte na "hloupost" těch, kteří dělají svou práci, protože je to jen a jen Vaše hloupost

MartinZilina (0) napsal 24.07.2016 v 23:27

👍

seikos (975) napsal 19.07.2016 v 06:38

Mat: tak v pořádku

satanokky (26) napsal 18.07.2016 v 13:29

No v Czechii som nebol už dlhšie, ale aby tie naše zelené mozgy boli o toľko aktívnejšie pri meraní tak neviem. Je pravda, že vo východnej európe je to so zelenými mozgami katastrofa - plnia proste a jednoducho štátnu kasu ako keď im to ako vždy v januári minister vnútra prikáže.
Ja si pamätám Dobšinskú ľadovú jaskyňu plnú ľadu keď som tam bol pred hádam 15-timi rockmi.
A ceny sú diktované trhom (nenažranosťou ľudí) a nie tým reklamovaným Eurom. Myslíte si, že u vás je lacnejšie?

Mat (0) napsal 17.07.2016 v 16:43

Seikos> jestli soudíš dle fotek, tak soudíš špatně tak bych nejel ani do obchodu pro rohlíky.
Na těch fotkách, už jsme ubytovaní a na procházce, motobundy jsme na sobě měli jen kvůli chladnému počasí

seikos (975) napsal 17.07.2016 v 08:14

Rifle a tenisky, pilot i batůžek, to neděláš dobře Jaromíre...

Mat (0) napsal 14.07.2016 v 22:26

S tím měřím máte asi pravdu. My projeli všechno v pohodě, ale policajtů bylo vidět hodně.

Raisto01: my nějakej ten led viděli, ale bylo to slabé.

Jawasy: Nazdar Jardo, ta hlavní dovolená teprve přijde , tohle bylo jen jako že nám vyšlo volno, že si žena zasloužila oddech a hlavně že do té doby jsem měl najeto asi 70km. Nějak nebyl čas kvůli stěhování.
Pozdrav vyřídím, děkuji.

petrumr (-185) napsal 14.07.2016 v 16:32

Na slovensko jezdím rád, ale levno tam bylo. Na to jejich měření chce mět 7 smysl.

jawasy (56) napsal 14.07.2016 v 16:28

Zdarec Romane! Tak se koukám že jsme letos měli stejnou volbu destinace Já tak trochu nedobrovolně (raděj bych jel s klukama Albánii).Ale i tak se mi dovolená vydařila. Počasí špičkové tak co si přát víc.Po Slovensku jsem jel už minulý a předminulý rok,ale jen o víkendech.Týden je takový fajn relax Měj se hezky a že pozdravuju Kamču.

Raisto01 (90) napsal 14.07.2016 v 13:13

Pěkný, akorát si přiznejme že Demänovská ledová jeskyně je jeden velký podfuck. Byl jsem tam teď a o ledové se fakt nedá mluvit. Pohádka pana průvodce o globálním oteplování byla moc hezká, akorát ji mohl říct dřív, než mu člověk na základě letáku a prezentaci těch nádherných ledových prostor vysolil 8 éček za osobu. (o 10 éčkách za možnost fotit radši nemluvit, to jsem naštěstí nedal) Tfuj ho. Radši zkuste jinou. A s cenama to taky trochu začínají přehánět, no holt euro.

frufruST (22) napsal 14.07.2016 v 11:50

dominator: Přesně tak to vidím. Slovensko bývalo pěknou zemí pro prodloužený víkend apod. Teď je už pro mně výhradně jen zemí tranzitní. Slovenští fízli nejen, že se asi věnují pouze pokutovému bussinessu, ale jsou i zákeřní. Jestli si u značky pomyslíš, že asi někomu ruplo v bedně, když ji tam dával, můžeš si být jistý, že tam budou měřit.

DOMINATOR (1260) napsal 14.07.2016 v 10:44+1

Pěkné hlavně že jste si to užili ja už tam jezdim jen když vyloženě musím všude sami policajti na každem rohu snad měři atd.