Náš první Honda Fest

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Šmod (3) napsal 10.12.2020 v 11:03

Dám to přečíst ženě , třeba mi to pomůže ale jinak krásný počtení!

maly-mnich (0) napsal 03.04.2020 v 17:32

Hezky napsané, super, že sdílíte radost z jízdy na motorce oba s manželkou.
A super náhoda, jsi z Řitky, já z Mníšku tak někdy můžeme pojezdit společně?!
Tak hodně zdaru!
M.

motoboja (1) napsal 26.03.2020 v 00:25

Hezký počtení, zavzpomínal jsem si, jak jsem taky dlouho toužil jet na delší cestu na motorce a vlastně už asi patnáct let pravidelně jednou až dvakrát do roka prostě odcestuji, je to vlastně jedno kam a na jaký motorce, hlavně se odreaguji a vždycky je to super, neznám nic lepšího... Přeji krásný zážitky z cest a hlavně vždy dobře dojeďte, Bořek.

Fuckin77 (0) napsal 29.02.2020 v 18:22

Ahoj kolegové motorkáři!! Moc děkuju za Vaše reakce a pochvalný komentáře. Je to pro mě motivace k dalšímu ježdění i psaní. Co se týče motorkaření mé ženy, to doma neprojde. I když je to zkušená automobilová řidička, umřel bych strachy a pro klid všech zůstaneme u jedné motorky. A stran selfie fotek.. máte samozřejmě pravdu. Ale jiné fotky nebyly, původně jsem žádný cestopis neplánoval a tak jsme fotili jen pro sebe, pro příbuzné a pro kamarády. Na příště se ale polepšíme. Ještě jednou díky, přeju Vám všem jen šťastný kilometry a s některými z Vás brzy na shledanou!!

peris (0) napsal 29.02.2020 v 10:31

Pěkně napsané. Restaurace U Zběhlíka stejná zkušenost a to jsem tam byl nedlouho po odvysílání _ již nikdy více.

Dawes (9) napsal 26.02.2020 v 15:19

... když si vezmu jak jsi jezdil do práce na vysavači tak hodně dobrý
Taky jsem chtěl na východ, ale pokaždý když se tím směrem vydám tak mě vracej už od Velký Evropský zdi .... kousek za Jihlavou že prej nemám vízum a očkování proti cipovině

Hunyady (9) napsal 26.02.2020 v 06:48-1+1

Hezký cestopis, hezká motorka a hezká manželka . Rád jsem četl. Díky

bruttopyr (396) napsal 25.02.2020 v 20:15+2

Pěkně napsané.
Hele, ty už to teď víš.... tak tedy jen pro ostatní: "Traktory a Dacie odbočují zásadně doleva...!"

Clint. (77) napsal 25.02.2020 v 20:08+1

Tyo, super výlet i když dosti mokrý, ale pro vás ve finále spokojený a to je důležité. Dobře napsané, po dlouhé době jsem přečetl celý zápis. jen tak dál, přeji pohodu do sedla

Košo (45) napsal 25.02.2020 v 20:02

Skvělé...

Holduš (0) napsal 25.02.2020 v 13:40

Super napsáno. Přeji tobě i manželce spoustu pohodových km na cestách.

Yura (239) napsal 25.02.2020 v 08:24+1

Máš to pěkně napsaný I já jsem na svou první větší cestu zvolil Slovensko.
Jestli má tvoje žena ráda jízdu na motorce, dlouho ji batožení nevydrží a pojedete ještě pro jednoho koně, uvidíš taky mi nic jinýho nezbylo.
A škoda toho Oravského hradu, jestli vás baví památky (já jsem na tohle doslova ujetej), určitě se tam někdy vraťte a jděte si ho prohlídnout. Je nádhernej, a super výhled do okolí.
A déšť - no, je sice protivnej, ale člověk nakonec zjistí, že je nedílnou součástí ježdění na motorce

set300 (2) napsal 25.02.2020 v 08:07

Krásně napsáno ! Slovensko mám na své bývalé CBF 600S projeté křížem krážem, proto se mi to skvěle četlo... S deštěm na SK je to klasika :(
Já jsem po 30.000km za dvě sezóny vyrostl na Crossrunnera, na cestování je to jiná liga. Crosstourer je super volba. Přeji mnoho dalších kilometrů

ivano (499) napsal 24.02.2020 v 17:26+3

Deštivý, napínavý čtení až do konce . Hlavně že jste si to užili a ve zdraví se vrátili. Na Slovensko také rádi jezdíme a žena tomu přišla na chuť až ve 54 letech..."víš, na té motorce je to takový jiný jako v autě, kde čučíš přes okna... na motce jsi tak jako by víc v kontaktu s tou přírodou a větrem jak ti šustí kolem, vííííííííš"??? Co jsem ji měl na to říci..... . Jen nechápu cestu Tn, U.H, Vyškov a na Brno...nebo jste jeli přes Bučovice a schválně jsi je nenapsal??? Debilů v tebou vyjmenovaných autech je daleko, daleko víc...ve značkách aut abecedou od shora dolůůůů. Přeji hodně km kolama dolů a hlavně šťasné návraty i s baťůžkem za sebou a né vedle sebe

rogih (1005) napsal 24.02.2020 v 15:24

O takhle hondičku neprodávat a zkusit to ve dvou na dvou?

Sančo (0) napsal 24.02.2020 v 14:20

Pekne napísané. Prajem ďalšie pekné cesty bez nepríjemných zážitkov. A závidím manželku :) Tá moja so mnou na motorku nesadne ani za svet.

StB (26) napsal 24.02.2020 v 11:18

Jojo, vybrat si na začátek zrovna Honda fest je náročná porce, ale opravdu povedená. Sám mám za sebou několik ročníků a mají to vychytaný (jen já sem ani na jednom setkání nezmokl ) Krásný místa i trasy.

JiB (29) napsal 24.02.2020 v 08:55-1+3

Docela dobrý a příjemný článeček, jako začátek motocestování fajn a hlavně že se Vám to líbí a budete jezdit dál. Jenom bych se přimlouval za změnu skladby snímků fotogalerie, přeci jen každá třetí fotka selfie mono či duo je docela dost. Méně je někdy více.
Tak ať se i nadále na moto daří!

Tomidlo (6) napsal 24.02.2020 v 07:57+1

Poklona pane, krásně napsaný

elvis78 (133) napsal 24.02.2020 v 04:31+1

hezký Závidím. My jezdíme/jezdili do hotelu Liptov, to je kousek vedle, starej hotel ale fajn . Od tý doby co mi tam chcípnul altík v autě,a žena na cestě domů s prvním synem musela ze Žiliny vlakem, protože baterka z kauflandu koupená v Liptovském Milkuláši dala energii jen do Žiliny a já musel v dešti v kose čekat na bráchu z čech,kousek se vezl na laně-než jsme s bratrem začali přehazovat baterky v autech,
tak žena nechce nikam do ciziny a mě to dost štve. Na motorce nikdy neseděla, možná lepší

jirka3 (0) napsal 24.02.2020 v 01:59

Dobře Fuki. Příště jedu taky. Jirka