Turul României 2016

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

majki.t (3) napsal 28.11.2016 v 18:14

Pěkně napsaný .Díky za oživení vzpomínek z loňska.Jel jsem to až na pár detailů stejně.Pro někoho,kdo se tam chystá,je to dobrá inspirace.Já,když jsem se poprvé vydal do RO,tak jsem využil cestopisu fidlimydli,takže mu i vám děkuji za sepsání zážitků.

jakubnov (0) napsal 26.11.2016 v 13:19

Děkuji za inspiraci. Co se týče výletů na motorce, těch vícedenních, právě uvažujeme, kam z jara vyrazíme. Možná, že právě rumunské hory budou našim cílem, když už tu je tolik článků a tipů. Ještě jsem koukal na další stránky, kde by byly nějaké informace. Koukněte se sem: //www.etravel.cz/rumunsko/rady-na-cestu. Třeba se vám hodí.

chudelapipa (-161) napsal 22.11.2016 v 20:06-2

psal jsem líné ludry,pisatel sám přiznává :),já když někde jsem,nejsem línej,vždy si říkám,že už se tam nikdy nemusím dostat,tak prostě nejsem línej a poznávám,tak to prostě je,a mínusujte opičáci :))

lupo01 (2) napsal 22.11.2016 v 19:09+1

Díky všem za komentáře. Bylo to skutečně myšleno i jako itinerář pro případné zájemce. S fotkama je problém ten, že jsem líný pořád zastavovat a vytahovat foťák a někam odbíhat fotit, tak to házím na Honzu. No a toho to časem taky přestává bavit...Nejlepší fotky má stejně každý ve své hlavě.

jawasy (56) napsal 22.11.2016 v 16:14

Pánové za mě dobrý Byl jsem v RO už 4x a příští rok to mám v plánu opět. Známá místa z fotek a čísla silnic-super Chceme příští rok až do Bulharska k Černému moři a bulharskými horami zpět.Přeju mnoho šťastných kilometrů!!!

seikos (975) napsal 22.11.2016 v 09:05

Super napsaný. Bezchybně, má to hlavu a patu. Krásně podrobný, zejména ty čísla silnic. Leckdo si pak může snadno nabrat inspiraci kudy kam.
Škoda jen že fotogalerie je trochu letem-světem, ale o fotkách to nebylo, že?

Rohal (61) napsal 22.11.2016 v 07:54

Výborný itinerář pro ty kteří jedou poprvé do Rumunska a chtějí poznat na jeden zátah to podstatné .
Fotky a popis u mě dobrý. Byl jsem tam dvakrát a pojedu po třetí

Tančouz (20) napsal 22.11.2016 v 07:38

Pěkný pánové . Rumunsko nemá chybu . Hlavně se nenechte nasrat debilníma kecama nějakýho chudelacipa z Ostravy, pro kterýho byl nejdelší výlet z postele na hajzl .

chudelapipa (-161) napsal 22.11.2016 v 00:04-6

dlouhé,utahané,fotky stojí z 80% za prd,fydlymydly zas chytrej a výlet po RO jely dvě líné zmrzlé ludry :) páč to nás odradilo,to nás odradilo tam se nám nechtělo a tam nejdeme :)

fidlimydli (321) napsal 21.11.2016 v 18:14

Příjemně napsaný cestopis, jen jsem se nemohl zbavit pocitu, že couvám. Před dvěma lety jsem jel téměř identickou trasu v opačném směru. Je fajn, že jsou udávány i čísla cest, ostatním to pomůže při plánování.

Jen by bylo dobré příště neodfláknout dokumentaci. Absence fotky Ramony je zkrátka neomluvitelná.

jojkoz (8) napsal 21.11.2016 v 15:16

Pekny cestopis - kedze do RO jazdievam pomerne casto vela veci sa mi pripomenulo.

Zarazila ma ale jedna vec - pises ze ste sa museli otocit na ceste 703G - podla mna -bud ste z nej zisli alebo bola len akurat nejaka rozbitejsia - lebo minuly rok sme ju opacne dali v pohode plne nalozeny aj s manzelkou a aj kamarat na CBF1000 a brat na maxiskutry BURGMAN 650. - isto sa mi ale nazdala nejak o moc horsia ako napr. cesta cez Garnik ( ktoru sme isli rovnako) ...

Tommino (6) napsal 21.11.2016 v 08:38

Zdar. Hezky napsané. Hned se mi vybavil loňský Banát. Rumunsko je vděčný cíl a i vzhledem k nákladům se tam nechá jezdit často. Vždy je na co se podívat, ale to by bylo na dlouhé povídání. Tak ať to jezdí pořád na pohodu