Na Číně za ferratami

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

ToncekH (0) napsal 18.07.2016 v 23:14

Ahoj. Vytahl jsem rodinu autem do alp, abych mel plusove body Zena byla z deti KO a sla spat. Tak jsem si na privatu v Hallstattu otevrel pivo a internet a mrkl na motorkare. Po precteni par prvnich odstavcu jsem si uvedomil co vsechno jsem kvuli praci a vlastni blbosti nestihl. Tak jsem se sebral omrkl deti a manzelku zda spi a vyrazil s tabletem na pivko do protejsi hospudky, abych to mohl v klidu docist . Zhltl jsem Tvuj elaborat a tak jak psali ostatni nade mnou. Vysmal jsem se tak, ze pokud pojedes nekdy na moravu, mas u nas veceri z grilu a noclech s bazenem a vinem gratis A pokud jde o ty toceny pivka co Te staly ecka navic, tak proto chodis do prace, aby sis na 100% uzil ty chvilky na ktery budes na vzdycky vzpominat. Ja budu vzpomínat, jak se na me mistni divali, kdyz jsem vysmaty z Tveho cteni zaviral hospodu Mej se fajn a hlavne opatrne. Protoze lidi jsou ... ruzní. Ahoj a diky za prima cteni.

Bloodrat (1) napsal 04.02.2016 v 12:25

Díky všem za milé komentáře, příznivé přijetí článku mi udělalo radost - chtěl jsem vás spíše pobavit než zahltit nudnými fakty a to se zdá se podařilo :) Na úrovni cestopisu se lehce podepsala skutečnost že jde hlavně o útržky které jsem datloval přes telefon domů, slibuji že příště si s těmi písmenky vyhraji trochu víc. Ono bude o čem psát... jen třeba počkat na jaro. Sice už to bude na Inazumě (Zuzance) ale počítám že s mým přístupem dobrosrdečné naivní trubky bez pudu sebezáchovy na sebe dobrodružství nenechají dlouho čekat :)

Lucasbiker (175) napsal 03.02.2016 v 23:03

Ahoj, pěkný, připoměl jsi mi moje zážitky z cesty do Rakouska na stejné motorce, když mi bylo 17náct Chunlan je na čínu docela povedenej stroj, vzhledem k pořizovací ceně.
Nicméně na velkým Banditovi se cestuje o poznání líp a dál

PýDžej (16) napsal 03.02.2016 v 10:25

Jedním slovem - úžasný. Obdiv tobě i mašíně - mimochodem, nestěžuj si - tachometr odešel TEPRVE teď? A otáčkoměr? Tenhle uxus jsem ani neměl (vdo...) . Tož díky za prima čtení.

Bobrádlyže (1) napsal 02.02.2016 v 22:33+1

Smála jsem se od začátku do konce...moc hezké,jestli vyjedeš musíš zase napsat...

Kostelník (58) napsal 01.02.2016 v 15:51

Docela jsi mne pobavil. Hlavně teda ty důvody, proč jsi pojmenoval ten svůj Chujlan na gejšu. V Číně byly gejši tak za japonský okupace... Rovněž úroveň služeb zahrnutých pod pojem "bitch" je u obou zmiňovaných diametrálně odlišná. Taky od gejši bolí úplně něco jinýho, ale p*del to rozhodně není! Jinak fajnej cestopis

lubikk (0) napsal 31.01.2016 v 16:09

Moc vtipně a výstižně napsáno i popsáno Já tomu říkám dar od boha a jsem rád, že jsi se s námi o něj podělil. Pokud by existovala tímto stylem napsaná celá kniha, měl bych ji snad za moto bibli. Hezky jsem se pobavil a pozitivně dobil při čekání na novou sezónu. Díky.

TL1000R-Karel (0) napsal 31.01.2016 v 15:01

Moc hezky napsáno. A super styl cestování.

mac. (0) napsal 31.01.2016 v 08:47

Vtipně napsáno,moc se mi to líbilo.

Dr.X.ray (1) napsal 30.01.2016 v 22:36

Fakt jsem se pobavil. A taky zavzpomínal. Před třema lety jsem takhle vyrazil na motorce do Rakouska za aktivitami vodáckými. S partou kamarádů jsme jeli Salzu. Bylo nás 12, z toho 11 lidí jelo třemi auty, nejrychlejší cestou po dálnici. Já si jel vlastní kochací trasu po horských okreskách a bylo to super. Sraz jsme měli ve Wildalpenu, absolvovali dva dny v peřejích a mazali domů. Byl začátek května a vzpomínám, že byla fakt kosa. Poslední den jsme odpoledne pobalili lodě a převlíkli se ze zmrzlých promáčených neoprénů. Všichni naskákali do vytopených aut a ti co nemuseli točit kolečkem, okamžitě usli. Já nahodil motorkářský mundůr a hurá za řidítka. Domů jsem dorazil asi hodinu po půlnoci, teploměr na palubovce mi posledních cca 100 kiláků ukazoval 2 stupně nad nulou a já ráno šel na sedmou do práce. Byl to krapet hardkór, ale dodnes na to rád vzpomínám.

ladyss (12) napsal 30.01.2016 v 21:05+1

Teda klobouk dolů před Tebou , takhle si umět užívat života s tak malým rozpočtem a ještě o tom takhle umět napsat a pobavit tolik lidí , to je dar to se jen tak nevidí . Ty evidentně víš co se životem, tak ať Ti ta energie vydrží až do pozdního stáří a co nejdřív zas něco napiš . Tohle chci číst, tohle je motorkaření, jen už žádný GS a navigace, roční přípravy a luxusní noclehy .

spike-cz (137) napsal 30.01.2016 v 11:02

Za poslední dobu asi nejvtipnější cestopis, jezdi a piš dál - je to super

kehaj (19) napsal 29.01.2016 v 09:43

Jirka_CV (5) napsal 29.01.2016 v 02:03

Pěkný. Čtení mě bavilo. Rád si přečtu další.

cruiser (0) napsal 28.01.2016 v 22:56

Při čtení se člověk i náramně pobaví

Kulasec (56) napsal 28.01.2016 v 22:45+1

Cestopis super, motorka běs. Ale užil sis to a to je to, proč to děláme, ne?

Ben-G (2) napsal 28.01.2016 v 22:11

Moc hezké počtení, má to švih, výrazovost a myšlenky... Děkuji a těším se na další článek. .

hruso25 (40) napsal 28.01.2016 v 19:41

Nádherné napísané.Na včas ráno si mi spravil usmievavý deň. Zo samyc sa rehocem ešte teraz.

Euro (0) napsal 28.01.2016 v 19:29

Super napsaný, husté básnické střevo 😀. Četl jsem to ve fastfoodu a uchcával jsem smíchy, až po mně všichni koukali, co jsem to dostal za matroš.

viňák (0) napsal 28.01.2016 v 18:57

Ferraty zbožňuju a v kombinaci s motorkou to je fakt paráda

frufruST (22) napsal 28.01.2016 v 17:29

Bezvadně a čtivě popsaná cesta se správnou lehkostí, vtipem a nadhledem. (akorát tu motorku bys měl přejmenovat. V Číně nejsou Geyshi ale „Yiji“

uga8 (8) napsal 28.01.2016 v 16:09

Perfektně sepsáno s perfektním přístupem k věci

NXram (68) napsal 28.01.2016 v 14:27+2

super napsaný chlape, zase je vidět, že nemusíš mít zrovna GS a podobné skvělé hltače kilometrů, ale hlavně chuť a koule na to někam vyrazit

Vitis51 (11) napsal 28.01.2016 v 14:03

Zdar borec.Pěkně jsem si početl-po dlouhé době někdo,kdo umí,mimo jiného,i česky.0 chyb.

satanachist (27) napsal 28.01.2016 v 13:22

Parádní čtení bez zbytečných podrobností.

Kafi (27) napsal 28.01.2016 v 10:23

Parádní, četlo se to skvěle a i jsme se zasmál

jopr (2) napsal 28.01.2016 v 10:19

Super, po dlouhé době cestopis u kterého jsem neusínal a dočetl ho a i se zasmál . Bezva jsi si to určitě užil a to je hlavní

Raisto01 (90) napsal 28.01.2016 v 10:17

Paráda, když na skály, tak na motorce

Rubi (45) napsal 28.01.2016 v 10:11

Fakt super a nádherné fotky.

Wenca24 (76) napsal 28.01.2016 v 09:46+1

Pěkně napsaný