VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

smazany31379 (0) napsal 11.09.2006 v 21:56

Jasně mohlo tam být dobře,až mě dá někdo motorku k testu a bude mě sponzorovat tak budu jezdit jak nepříčetnej a taky nikam nepíšu čim fotim,jaký gumy atd!

smazany29656 (0) napsal 02.08.2006 v 21:22

Zdar všichni bikeři,kteří jste byli ve Faru.Byli jsme tam osobně a můžeme všem potvrdit a některým vyvrátit,že atmosféra tohoto srazu byla skvělá!!!!!!!Takové množství motorek a hlavně skvělých lidiček z celého světa nikde na našich srazech nepotkáte.Narozdíl od naší politické scény jsme byli alespoň na chvíli hrdí,že jsme češi.Jardovi Šímovi se reportáže velice povedly,je to fajn člověk a jsme rádi,že díky jeho reportážim jsme naplánovali nezapomenutelnou cestu do Fara.A zdejší chytrolíny zveme na třicátý ročník Faro 2011,jestli ovšem budou mít odvahu jet tak daleko.Ještě jednou děkujeme za bezva dovolenou a těšíme se na dalším srazu nashledanou,Alenka a Jirka,K1200LT.

sejrac (13) napsal 28.07.2006 v 17:53

Draft: Mel tam slunecnik, tak to byla asi ta velka uprava vis.

smazany8150 (0) napsal 28.07.2006 v 13:53

Uf, chybička se vloudila i mně a nejen panu Šímovi, třeba s tím, že první den popisu se losovalo v neděli o VN 1600 a ve skutečnosti to bylo "jen" VN 800.... Chybka ve spotřebě stroje, takže na cestu mi postačí bratru 20.000,- Kč.... Stejně to kreditka jistí....

smazany8150 (0) napsal 28.07.2006 v 13:48

Tak jsem to pročetl, včetně komentářů a co k tomu říct:<br />
1.) Pana Šímu neznám osobně, nicméně má zajímavé povolání. A že k tomu potřebuje podporu je nad Slunce jasné, takže se nemůže nikdo divit, že sem tam vychválí nějakou značku. Já jezdím řetězovku D.I.D. na své FJ1200 a maximální spokojenost. Taky vlastně reklama, že? Jenže zadarmo <br />
2.) Po přečtení článku jsem si spočítal, kolik musím do příštího roku asi našetřit. A já to snad i udělám, protože mi pan Šíma nasadil brouka do hlavy. Tohle se vážně musí vidět. A myslím si, že já a moje FJ si to zasloužíme. Bude to tedy záhul jet cca 3300 km, ale za 4 dny není co řešit. Můj hrubý odhad nákladů na cestu+normální vyžití na cestě, na srazu a zpět je 30.000 Kč, ale mám tak nějak pocit, že se to vyplatí + těch 14 dnů dovolené.<br />
Takže se třeba příští rok ve Faru potkáme a kdyby ne, stejně jsou ty motorky krásná věc...

Jarda (281) napsal 28.07.2006 v 11:52

pavelgs: Faro je sraz, ktery ma co nabidnout a ten zajem si zaslouzi.<br />
O testy motocyklu neprijdete, kazdy tyden jeden, dva testy porad pokracuji.

Jarda (281) napsal 28.07.2006 v 08:11

pavelgs: a jak bys to udelal, kdyz je to online reportaz? Neboj, uz se to blizi ke konci, posledni den a potom vsechny clanky spojime v jeden. Sqwer, ty a dalsi budete mit uz klid.

Hovez (-1) napsal 26.07.2006 v 15:40

Ta striptérka má kvalitně nabušený ramena

Hynek (0) napsal 26.07.2006 v 08:07

Pro Jardu Šímu (jestli si ty komentáře bude jednou číst): buď v pohodě - myslím, že si tvoje články všichni rádi přečtou a většina tiše závidí, že máš chuť a odvahu projet celou Evropu na takovýto sraz. Když se jim to nelíbí, tak ať seděj kokůtci doma... Těším se na další zprávy od tebe i na další fajnový cestopisy.

MedaSV (56) napsal 25.07.2006 v 21:53

Tak takovahle akce me ani krapet nelaka-mraky lidi,vsechno mega giga...komercarna z toho sala vsemi smery..Zlaty mensi sraziky ala Jizbice atd.Ale kazdymu co jeho jest-ja bych odtud odjel znechucen za par hodin

Doth (1) napsal 25.07.2006 v 18:11

Mně zase dostává, s jakou svobodou (&quot;téměř povinností&quot;)se tam místní motorkáři sdružují do klubů. Když si u nás pár kamarádů, kteří se pravidelně scházejí a jezdí spolu, dá na bundu stejnou nášivku, najde se nějaké polobožské MC, které jim patřičně vysvětlí, že takhle to v CZ nejde

t595 (0) napsal 25.07.2006 v 17:21

Jarda<br />
Nic proti Tobě, nevykládej si to špatně.<br />
Zatím jsem se z reportáže dozvěděl, že tam je megamoc lidí, ale vlastně stejné jak u nás ale vlastně megavětší. A na to onlineokamžitě spojení nepotřebuji.Kromě toho ale už vím, že ten FKK řetěz se ale fakt nanatahuje.Takže bych očekával, že příště ten notebook od fy. Jůlit Pakáž bude ale fakt vymakanej./proč mu ho vlastně nepůjčil Franta G./<br />
Mě by např. zajímalo, co tam motorkáři dělají s těma chobotnicema /vím jak se obtížně zpracovávají/, jaké jsou fronty na občerstvení, čistota soc. zařízení, bezpečnost a kontroly policií.Ale na to bych si rád počkal bez skryté reklamy i déle.<br />
t595

Jarda (281) napsal 25.07.2006 v 16:53

t595: Nevim, co je spatneho nebo nepochopitelneho na tom, pujcit novinari, ktery udela denne online reportaz z akce notebook. Letos to bylo dost hekticke, takze jsme nic nestacili sehnat...

Jarda (281) napsal 25.07.2006 v 16:36

Colt: mozna pali moc slunce tady v CR na tvoji 17letou palici.

Colt (43) napsal 25.07.2006 v 16:33

Doufám, že příště když půjdu do podobné akce se najde někdo, kdo zapůjčí notebook se kterým by šlo vše bez problémů a podle plánu.<br />
Asi tam pálí moc na palici<br />
<br />
t595

TM (0) napsal 23.07.2006 v 12:27

jo tak co já budu dělat v roce 2008, tak to fakt nevim

smazany29045 (0) napsal 22.07.2006 v 19:58

Klobouk dolů před všema kteří pozbírali dost odvahy a financi a vyrazili za dobrodružstvím kterým sraz ve Faro bez pochyb je! Tiše zavidím!Zdravím Simu postradam více info! Zdravím NAFRKANCE!!!

Randi (0) napsal 22.07.2006 v 14:34

Zdravím Jardu Šímu, musí to být super. Už jsem o tomhle srazu pár článků i starších přečetl. Asi je to jeden z mích motocyklových snů. Snad jednou.

Wíťa (2) napsal 21.07.2006 v 17:49

Tak to musí být opravdu super, je tam snad všechno...bar,diskoška,bazén a hlavně mega moc motorek...Pokud se příští rok uspořádá skupinka lidí co pojedou tak se pravděpodobně přidám.<br />
P.S. to vstupný mi přijde super, za ty suvenýry a nezapomenutelný zážitek!

smazany8881 (0) napsal 21.07.2006 v 17:22

no co tusem na motorkarich tak se vzdy na tuto reportaz tesim, je to bomba a zatim sem sice mlade, ale toto si zapisuju jako velky cil a asi vrchol me &quot;kariery&quot; musi to byt proste superrrrrrr

Kuzin (10) napsal 21.07.2006 v 10:34

FilipT (16) napsal 21.07.2006 v 10:23

Taky bych rek, ze pristi rok nas diky teto super reportazi ve Faru bude tak stovka!

sejrac (13) napsal 21.07.2006 v 09:54

Kdyz to tak ctu, tak se mi to zda jako idealni tip na pristi dovolenou.

mandy8 (0) napsal 19.07.2006 v 21:52

Super!Muj kamarad tam uz byl na ceste ale po ceste mu praskla zadni guma ve 160 musel opustit motorku a seznamit se s asfaltem tak ale hlavne ze se mu nic moc nestalo jen par odrenin skoda no...ja se tam urcote chci taky vydat az budu mit poradne moto jinak moc fandim!

sqwer (12) napsal 19.07.2006 v 14:28

...takle nějak si představuji placenýho reklamního mototuristu...