Na motorce kolem Evropy část II.

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

kopyr (8) napsal 12.05.2012 v 18:27

Není tak dlouho ,co jsem si to tu četl a snil...,ale trasa je už projetá a bylo to nádherný,chci se tam vrátit

Jenec (1) napsal 29.05.2010 v 17:55

Prave jsem se ze Spanelska vratil, byl jsem i na Siera Nevade. Ale na motorce se da dostat jen do vysky 2500 m, dal je cesta prehrazena zavorou a je tam vojenska posadka, zrovna cosi delali pred barakem, takze na prujezd ani pomysleni. Sel jsem pesky az k tem lyzarskym strediskum za rohem vpravo, tj. do vysky nejakych 2750 m.

Simír_01 (4) napsal 14.04.2010 v 20:34

Jak už bylo napsáno níže, je to super... , držím palce a těším se na další díl

Didivlk (9) napsal 14.04.2010 v 19:11

naprosto úžasnýýý

Roman2bk (9) napsal 14.04.2010 v 08:38

paráda, fakt super, super, super

a těším se na další díl

Georgik (76) napsal 13.04.2010 v 10:32

Nechci se opakovat, tak za sebe dík za tu pěknou zpověď trosečníka závislého na navigaci, resp. na jejím hlasu . Ať Ti to nadále jezdí.

tomassio (1) napsal 12.04.2010 v 22:27

asi už to tady všechno bylo napsáno někým předemnou, ale stejně... krásně popsaná cesta, pěkné fotky, pečlivě vybraná trasa. Tohle nadchne každýho motocestovatele. Cestopisy jsou často na jedno brdo ale na každý nový díl vašeho se ale fakt těším! Tohle je KVALITA! Přeju hodně hodně hodně štastných km.
Ps Už se těším do důchodu, život začíná po 60!

valasek (153) napsal 12.04.2010 v 21:22

Samozřejmě mne těší, když alespoň někdo najde v mém cestopise něco zajímavého. Ztím se mi psalo snadno. Jižní polovina Evropy, to je slavná historie, moře, slunce a pohoda. To poslední ale většinou netrvá moc dlouho Díky všem, kdo mi napsali

Mašer. (24) napsal 12.04.2010 v 11:22

Již po přečtení 1.dílu jsem nedočkavě očekával díl další.A Španělskem jsi mi opravdu udělal velkou radost, protože se sem letos chystám a moc se na to i díky tvému vyprávění těším.Díky!!!

Jirboz (11) napsal 12.04.2010 v 08:36

Vazeny pane.To nema chybu.Jsem stejny rocnik jako vy,byl bych schopen absolvovat takovou cestu jako vy,ale nebyl bych schopen napsat takovy komentar s historickymi postrehy a glosy co udelaji tu poznavaci cestu na vysokou uroven.Bud jste historik,nebo Vam dalo peknou praci nastudovat kazde navstivene misto a bezvadne ho priblizit ctenarum.Jen tak dal at mame co cist a dal se vzdelavat.Preji mnoho dalsich kilometru na cestach Evropou.Zdravim Jiri

simko.zero (0) napsal 11.04.2010 v 22:42

Děkuji za krásný cestopis a nemůžu se dočkat dalšího dílu, držím Vám palce, ať to jezdí

slowrider (0) napsal 11.04.2010 v 22:31

fakt parada,krasa krasa a krasa,přeju hodně štěsti na dalšich cestach a pokračovani cestopisu

jackalino (1) napsal 11.04.2010 v 07:20

Moc pěkné,trochu mi uniká proč hodnocení není čistá 1 a nenacházím nic co by na tomto cestopisu mohlo někomu vadit.Naopak čtivost a nálada mě utvrzuje v tom že "valasek" má nejen vypravěčský talent,ale je dobrý střihač.Španělsko a jeho vnitrozemí byl nejsilnější zážitek mé cesty kolem západní Evropy.
Děkuji a těším se na další.

fábulus (-1) napsal 10.04.2010 v 17:28

totální bomba jinak to nazvat nedovedu. něco nádherného a četlo jse to samo. jako ych tam byl taky

mikni (103) napsal 10.04.2010 v 13:17

Také jsem se moc těšil na další díl.Není co dodat,myslel jsem si jaký jsem cestovatel,ale zatím jsem jen z cestovatelova h...a pára moc hezké počteníčko a opsal jsem si několik mustrů,kam určitě vyrazím.Přeju ti ještě hodně pohodových kilometrů a pevné zdraví!!!

rudirt (45) napsal 10.04.2010 v 10:08

Valášku, nevím, co bych dodal. PARÁÁÁDA!!!

FilipTenere (31) napsal 10.04.2010 v 08:08

Uff, opět skvělé počtení Po přečtení 1. části cestopisu jsem se těšil a netrpělivě vyhlížel další pokračování. Nedokážu popsat jak moc pozitivně na mě Váš cestopis zapůsobil. Shrnu to jen tak, že rozesílám a doporučím link všem svým známým. Je to čtení, ke kterému se budu vždy rád vracet. DÍKY a těším se na další...