Sen o Maroku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Kolli (0) napsal 11.06.2015 v 21:21

Též jsem se účastnil prezentace v klubovně v Chodově. Boužel ať jsem se snažil, slyšel tehdy tak polovinu výkladu. Nyní jsem si to doplnil mezery...

Perfektní, stále plec vzhůru!

enner (7) napsal 16.04.2015 v 22:59

Všem motorkářům a srdcařům díky za podporu a přeji pohodové km, dobré počasí a intenzivní zážitky.

enner (7) napsal 16.04.2015 v 22:53

To Matejhomola: Viděl jsem pár pěknejch fotek z loňska na FB, ale rychle to zmizelo, tak určitě něco napiš a pošli to sem. Maroko je fakt parádní a snad se tam ještě podíváme. Chtěl jsem s Tebou poklábosit po koncertě v K.Varech, ale nebyla správná konstalace. Ale koncert byl super, tak ať Vám to hraje a ať i to jezdí. Měj se

enner (7) napsal 16.04.2015 v 22:46

To rrss: Z Algicerazu jezdí dvě společnosti za podobný peníz. Lístky jsme kupovali až na místě a rovnou i zpáteční a otevřené - platí to asi měsíc a jedeš kdy chceš.(Cenu už moc epamatuji, ale cca 120 E.) Když chceš ušetřit cca 20-30 E, lze sehnat na přesně vybrané spoje levnější, ale když ho nestihneš, tak to propadne a máš smůlu. Ty nenechavé děti byli jen v tom jednom úseku, jinak nebyl jinde problém. Evropa je taky pěkná, ale chtěli jsme co nejvíc času užít v Maroku, a proto ten průlet. Měj se

al555 (10) napsal 10.04.2015 v 09:13

Moc hezky, jen tak dal...

past92 (2) napsal 08.04.2015 v 17:59

Jj opět jsem si v klidu připoměl vaše cestování Ukázal jsem doma o co přišli při prezentaci v Chodově Petr je fakt "srdcař" v ČR se dobře pojistit a pak si radši dojít k doktorovi až doma, strach co by dělalo Bawko po dobu hospitalizace v Maroku je silná motivace. Za nás

FrogySkoky (132) napsal 08.04.2015 v 16:06

Moc hezké fotky a určitě jste si to užili, byl jsem tam v roce 2013 pár měsíců před Vámi, hezky jsem si zavzpomínal.

Bohunka (13) napsal 08.04.2015 v 15:10

Krásně popsaná cesta. Budu z níc čerpat pro naše podzimní plány Za cestování se zraněním palec nahoru

Matějhomola (0) napsal 08.04.2015 v 14:03

Cha, vzpomínám na setkání a zdravím tě:) Byl jsem tam na motorce vloni celý říjen, něco jsem sepsal, tak třeba to zde někdy bude... Ať se daří!

rrss (0) napsal 08.04.2015 v 12:56

Skvělý článek a prosím o doplnění praktických údajů:

Název trajektové firmy, webovky?

Jak jste psali - oproti trajektům třeba do Anglie si můžete nechat ujet spoj a pošlou vás dalším? To je neuvěřitelné - kolik stál listek, byl "open" nebo jste kupovali až na místě (ten zpáteční)?

Bakšišáci a homelesáci jsou v Africe jasní, ale nemoci si odejít na dohled od motorky vyfotit ruinu, to už je tragédie. Napíšete, zda třeba turisté v autech nechávali auta u silnice a na prohlídku ruin v klidu šli?

Bylo by mi líto projet Evropu třeba jen zpět, jak jste jeli vy - tj. mrtví, tlačení na "nonstop průlet". Proto uvažuji o autovýletu - tomu odpovídají dotazy - snad se nezlobíte.

Ještě jednou dík za článek.

milanek81 (29) napsal 08.04.2015 v 10:51

moc pekny !

Rubi (45) napsal 08.04.2015 v 09:00

Hezky napsané,hlavně nádherné fotky a ta modřina je teda ukázková,hlavně že jste dojeli domů. Zocelení to teda jste,protože s těma zlomeninama to byl určitě nadlidský výkon.