Skútr na balkán 2014

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

KAREL_PLAY3 (34) napsal 03.05.2015 v 15:23+1

Zajímavý a místy hodně dobrodružný výlet po méně obvyklých koutech Evropy, klobouk dolů Do takových zemí bych se asi dobrovolně sám nevydal, ale jet ve skupině alespoň 3 skútrů / motorek, tak možná ano. No, máte můj obdiv nejen za odvahu, ale i za to, že jste se s přítelkyní pokusili Vaše dojmy z dovolené sepsat. Je sice pravdou - jak už tady několikrát zaznělo - že se v textu člověk občas ztrácel a ne všechny údaje "seděly", ale na to prdí pes. Ne každý jsme rozený spisovatel a časem Vaše cestopisy určitě vypilujete

Ovšem nejdůležitější jsou společný zážitky, který Vám nikdo nevezme a o tom, o tom to cestování je. Přeju hodně zajímavých nápadů na výlety, na cestách co nejlepší počasí, statisíce kilometrů bez nehody, minimum dohadů a vždycky šťastný návraty domů

S pozdravem jižan Karel..

Myschan (187) napsal 31.01.2015 v 17:06

Jste dobří. Příště alespoň Burgmana 400, nebo raději to geeso

jirista1986 (0) napsal 04.01.2015 v 20:28

Jste opravdu borci.Oba dva.Na skůtru bych to nedal. smekám před Vámi.

Milan1963 (272) napsal 02.01.2015 v 22:33+1

Dobré, i když místy takové rozházené. Zážitky vám nikdo nevezme a tak oceňuju snahu je sepsat a podělit se s ostatními.

Vojta1443 (0) napsal 01.01.2015 v 23:01

Super, bavilo mě to číst, velká poklona jet takovou dálku na skůtru a ještě k tomu jen ve dvou.

barracuda101 (11) napsal 01.01.2015 v 14:04

No jih Ohridu nebude patřit Řecku, vedlejší Prespa ano To je jedno, plus dávám za odvahu rozkopnout bivak po cestě na příhodném místě. A zcela jistě jste posbírali hodně zážitků a cenných zkušeností na další cestování. Třeba jak dotunit výbavu. Že máš na pikaču stan, gatě a boty už víš Jen vydržte, srdce adventuristů máte!

Bings (23) napsal 31.12.2014 v 08:58

Moc pěknej výlet. Respekt za to, na jakým stroji jste to jeli. Jinak toho pitomce v tom Mostaru co tam vybírá peníze za to pseudohlídání motorek u baru jsme tam potkali taky a musim říct, že mě vytočil. Dali jsme mu nakonec asi taky 40 kuna, ale za tři motorky. Nemám rád když si vynucujou peníze takovýmhle způsobem.

KozelCH (19) napsal 31.12.2014 v 08:53+1

Hele dobrý, máš to sice opravdu takový neučesaný, ale zážitky skvělý.

Za mě , dát Albánii na malým skůtru ve dvou? Až to budeš někde na srázku u piva vyprávět géesářům, měj připravený fotky jako důkaz.

duky05 (12) napsal 31.12.2014 v 07:28+3

fiha

chcelo by si to pred uverejnenim aspon raz precitat...chvilami som sa stracal...

v tirane ste sli byvat cez couchsurfing, ale nakoniec ste hladali hotel cez booking.com - nieco mi tam uniklo?

video vidite tu, toto tu...ale nikde link na video, super.

to ti ladvinka bezne spi na motorke? bomba.

skoda ze si cestopis neobohatil o zazitky vdaka couchsurfingu, myslim ze by to bolo zaujimave spestrenie - alebo ste to len "zneuzili" na vecernu sprchu a ranajsi odjazd?

na to ze mate www stranku, FB stranku a youtube na propagaciu, my prisiel cestopis slaby - co sa tyka textu aj obsahu

manet125 (10) napsal 31.12.2014 v 05:24

Z cestopisu je poznat, že jste si to opravdu v klidu užili :)