Toskánsko 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

zizour (12) napsal 04.03.2018 v 08:55

Úžasný, díky za tu námahu s psaním cestopisu. Super inspirace a tipy. Letos jedeme Itálii až na sardinii. Cestou tam i zpět bereme vše možné - jeskyně, památky, jezera. Diky tobě přidávám další cile. Příjemné čtení, diky.

Tempo_veloce (21) napsal 08.11.2017 v 17:46

Nádhera ,chystám se také, místa jsem si zmapoval co vše chci vidět a myslím že je to na několik let.Garda je povinnost -také pravda.
Nyní jen zbývá vám závidět.
Super dovča a super napsané.
Míra

Košo (45) napsal 08.11.2017 v 00:11

Ahoj hezky popsané, super silnice. Toskánsko je prostě úžasné. Měl si to hezky vymyšlené po cestě tam a zpět.
Držte se a jezděte v pohodě.
Pája

Pivko (85) napsal 07.11.2017 v 22:05

Právě jsem tento týden v Toskánsku a je to jen samá zatáčka a přírodních vyvěraček je povicero v okolí .

PEPA55 (11) napsal 07.11.2017 v 21:44

Hezky se to četlo ,Dolomity jsou krásné Misurina je úžasné místo letos jsme tam něco projeli , něco napíšu zatím jsem se k tomu nedostal , jezero Garda je moc hezké tam jsem byl autem , přeji hodně podobných výletů

Krťa666 (6) napsal 06.11.2017 v 21:28

hezký rychlý čtení já se k sepsánízatím nedostal tož děkuji
jojo my tam byli pár dní po vás a chceme se vrátit. krásná krajina výborný jídlo a silničky v toskánku furt nahoru/dolu doleva/doprava...my tedy vynechali muzea a napravili to Mugelem a Ducati
jinak mohu dooručit krásný bydlení s výhledem na sienu ...

valasek (153) napsal 06.11.2017 v 08:35+1

Pěkný výlet do krásného kraje, navíc čtivě odvyprávěný Taky se tam znovu chystám, takže díky za tip na lázně v Saturnii