Macedonec v Alpách

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

maRos_lh (1) napsal 03.11.2019 v 22:46+1

pavsa66 (5) napsal 31.10.2019 v 20:32+1

majky72 (131) napsal 29.10.2019 v 14:29+2

Cestopis fajn ...no ale stým transalpom, hmm no neviem mám progresi a bol som v Alpách a nielen v nich na zakturených cestách a náramne som si to užíval aj bez BMW :D a hej vybrácie sú tam tiež sice áno nie ako na mojej predošlej breve ale sú takže bezpohlavie sa akosi nekoná, inak ak niekto nevali stále pred alebo za tebou nemusí to ešte nutne znamenať že to nevie alebo to nezvláda mašina možno sa len kochá ;) zastaví, spraví fotečku, rozhľadne sa a ide ďalej aj o tom je mototuristika, nielen o drvení zákrut, brusení stupačiek a obliehaní plechoviek ;)

Destroyer (237) napsal 28.10.2019 v 06:47

Vďaka za komenty, rád som vás pobavil, v neposlednom rade vďaka za to, že to niekto prečítal celé pôvodne to mal byť zápis do denníka, no kvôli rozsahu som to napokon umiestnil sem.

mendosk (12) napsal 27.10.2019 v 22:12+1

Zaujimave citanie. Mame rovnako tolerantne manzelky. Ja som bol v podobnej situacii, synator sa narodil 2 dni po navrate z tripu so Slovinska ;) Proste pockal si na tatika kym sa vyblbne a vrati sa domov :)
Aky set hyperpro tam mas? Len pruziny ,ci na komplet?

Jago1 (2) napsal 26.10.2019 v 08:19+1

nádhera erekcia sa mi dostavila ihned pri precitani prvych viet, a pocas citania ma nepoustila ;) Konecne cestopis pri ktorom som sa fakt nenudil ale skor nasiel ;)

Brukev (850) napsal 26.10.2019 v 07:46+1

Dobre to bolo . Jsem rad když je v textu i par slov o motorkách , jízdě a zážitků z klopeni v zatáčkách . Ty jsi navíc i přidal par nerovnych soubojů s dobrým koncem a to tomu dodalo stavu. Passo Pordoi už jsem párkrát jel a mám ho docela rad. Myslím ze na rychle projetí je v te oblasti nejlepší Passo Gardena a navíc je nahoře moc pěkná knajpa . Ta oblast je proste super a v týdnu je tam famózní ježdění a je jedno kdo co o Alpách říká . Takže pecka a až se tam potkáme dáme pivko

spike-cz (137) napsal 25.10.2019 v 17:26+1

Destroyere krásná práce. Jelikož jsem se tudyma také potloukal, připomenul mi cestopis zase pro změnu můj opušťák.
Pozdravuj kamaráda guzistu a kolama dolů i v sezóně 2020.
PS: Příště prosím víc guzzi-fotek.

Finč (89) napsal 25.10.2019 v 07:19+1

Zase Alpy? Dobrý!

Bolek (16) napsal 24.10.2019 v 12:03+1

pěkný, pobavil jsem se, díky!

JDB (28) napsal 24.10.2019 v 10:21+1

Opravdu moc pěkně a vtipně napsané.

jurage (3) napsal 24.10.2019 v 09:16+1

Tohle mě fakt bavilo číst. I jsem si to musel nazdílet, jako nástřel na příští sezonu:) Skokem z pirellek na e10 se moc nedivím následnému pocestování po škarce. Ozkoušel jsem si je na multistradě a na silnici jsou super. Jestli tvému ježdění e7 vyhovuje ozkoušej minimálně na zadek e7+ "na předek, nebyla ze začátku ve všech rozměrech tak tahle kombinace byla častá" super inovace, figury zabírají větší plochu, dobře se čistí a je měkčí. Bahňáci to sice nejsou, ale na moje smíšený ježdění paráda. Jinak...člověk za kterého bych se na vyjížďce vděčně pověsil;)

31081 (674) napsal 24.10.2019 v 08:59+1

Napřed jsem přmýšlel,zdali toto vůbec číst.Co se týče článku ,mě se to dobře četlo a docela jsem se pobavil