Z Indie do Čech na motorkách Royal Enfield - 2. díl

Paradni cteni,byl jsem tam skoro s Vami.Tesim se na dalsi .S pozdravem Jiri

Stresa (-1) napsal 25.12.2009 v 21:49

Kluci, paráda ...!

kasa1 (0) napsal 25.12.2009 v 15:33

ahojky kluáci,fakt skvělý cestopis a ten konec (hovnivál) je úžasný.

vtr78 (12) napsal 23.12.2009 v 19:24

Pánové - klobouk dolů. Za odvahu i nádherný a ještě náramně vtipný cetopis. Nelze jinak nežli zatleskat.

bukic (8) napsal 23.12.2009 v 12:29

Nadherny zazitok, zrejme mne sa nic taketo nepodari zazit a vtipne napisane.
Zial je z toho clanku naozaj citit to co spomenul MajoKE. Vojna ma jednu velku nevyhodu, umieraju v nej ludia a miestny to zrejme dobre vedli. Takemu granatiku s poza kopceka je uplne jedno, ze nieste nabosensky fanatici a ze len prechadzate okolo.
Inak vazne super, len ten vas postoj k doprovodu ma trochu zaskocil.

cms0 (0) napsal 22.12.2009 v 09:16

Vyborny cestopis. Mne sa ten styl pisania paci, je to zase nieco ine. A z Majoke si netreba robit tazku hlavu, on vzdy musi rypat.

binumar (1) napsal 20.12.2009 v 23:55

Davam Pekne pocteni Ale takhle trapit brouka Nech brouka zit

marrtinn (5) napsal 20.12.2009 v 20:49

no a kolik myslíš že je nám

Kovářskej (0) napsal 20.12.2009 v 20:34

Zdravím!
Kolobouk dolů kort, když jak jste psali že jste neměli moc najeto před cestou. Moc vám fandím ve vašem počínáním. Fotky jsou moc zdařilé. Já sám jezdím na motorce od svejch patnácti a to je mi už 36let. Zdraví vás všechny motorkáře Kovářskej

marrtinn (5) napsal 20.12.2009 v 20:27

zrovna sem ted dočetl Iranmana 2009 . //www.roadodendron.cz/cestopisy/15-iranman-2009
tak tohle je to samé co jsme prožívali my . stejní lidé , stejní tajní , stejní poliši ...
klukům tleskám

svaťák (0) napsal 20.12.2009 v 18:45

Kluci klobouk dolů! Nápad, realizace a čtivý cestopis (o fotkách ani nemluvě), vše super! Tohle a „Na pérákovi do Anglie“ jsou pro mě nejlepší cestopisy na Motorkářích. Ani bych sem asi nepsal, kdyby mě nenazdvihl kolega MajoKE se svým útočným příspěvkem.
Já patnáctiletý puberťák rozhodně nejsem a perfektně jsem se pobavil a těším se na další díl. Nudných popisů ježdění po Evropě jsou všude tuny, ale tohle je jiný kafe. Koukal jsem na ty jeho cestopisy, na vás zdaleka nemá a to ho asi štve. Ale toho „blba“ si mohl ušetřit.

siolagrande (0) napsal 20.12.2009 v 18:39

Perfekt, článek mě pobavil...
Z rýpalů a hnidopichů si nic nedělejte!

marrtinn (5) napsal 20.12.2009 v 12:09

byjs tam ? byls si snámy na tej silnici ,když na tebe osmnáctiletej kluk míří samopalem ? tak nesud .
já sem nebudu opisovat trapné cestopisy ,kdy všechno bylo nádherné ,sluníčko svítilo, lidi se smáli ... a popř. opisovat pruvodce ..
Nesud lidičky ,kteří cestujou celej život ...

MajoKE (51) napsal 20.12.2009 v 11:11+1

Fotografie su uchvatne a krasne o tom niet co debatovat.

K autorovi. Mne sa javi ako blb, nevazi si miestnych ludi, tvari sa akoby prisiel z inej galaxie, galaxie vyvolenych. Napr. ten Persepolis, mozno sa to v miestnom jazyku povie uplne inac, vymena oleja na hotelovom parkovisku, ale to je len detail. Autor zrejme nechape preco je v takych krajinach policajny doprovod, ak by potreboval pomoc statnych uradov, zobral a prosikal by o pomoc.

Cestopisy necitaju 15r. pubertaci netreba tu robit ramena. Skoda krasnych fotografii a krasnej cesty sprznenych blabolom.

rrss (0) napsal 20.12.2009 v 06:15

Nádherně napsané, bohužel nemám takový nadhled .) a říkám si - krást korán, když je u nás běžně ke koupi za pár desetikorun? (chápu ale toho, kdo ho chtěl mít ošmataný a v arabštině) A ta destička - určitě je pro vaši karmu lepší se zajet podívat na perské artefakty do Pergamon Musea nebo British Museum.

Banderillero (0) napsal 19.12.2009 v 21:10

Hezké dobrodružství... Chvílemi jsem měl při čtení pocit, že vy jste se snad ani nechtěli vrátit živí a zdraví... Protože se vám to ale povedlo, tak

Hanykus (0) napsal 18.12.2009 v 21:17

Jsem nadšen!!! Díky za krásný zážitek!!! Sice jen oční ale to nic nemění na tom,že jste borci!! Klobouk dolu před vaší odvahou a znalostmi. Ten článek je napsaný opravdu suprově

Medvědtigr (2) napsal 18.12.2009 v 15:38

Super

marrtinn (5) napsal 18.12.2009 v 15:09

jinak neděkujte mně - já sem strašně línej .. tohle sepsal Sejček - což je ten na první fotce a fakt píše skvěle ..
ovšem pokračování poněkud nudné cesty přes turecko zkusím napsat sám ..

marrtinn (5) napsal 18.12.2009 v 15:02

mrzout - podívej se na moje fotky z kamčatky - na rajčeti - to teprve bylo vzrůšo - chytat lososy do záclony , dráždit medvědy bosou nohou, přeplouvat řeky v dětském člunu ...

Rico (0) napsal 18.12.2009 v 14:42

Chudák hovnivál
Takle parádně napsaný cestopis jsem už dlouho nečetl

motoblb (0) napsal 18.12.2009 v 13:08

Parádní Indy je trošku kleptoman né?

Roman2bk (9) napsal 18.12.2009 v 13:05

Opět super

Mrzout (0) napsal 18.12.2009 v 12:52

A dost!!! Sjizdet slajsnu na slapaci labuti. Hovnivalovi udelat z kulicky krychli... Ty vole ja snad nekdy pojedu s vama

Furat (-1) napsal 18.12.2009 v 11:24

Pekne napsany, diky Tam se nikdy nepodivam, tak si o tom alespon rad prectu...