Týdenní dovolená napříč Evropou

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

MalTom (3) napsal 07.04.2011 v 22:54

Zdar všici,souhlasim se "Sparrowem",že každý nějak začínal.Minulý rok jsem taky jel na 1. dovču a taky to byl sprint,ale festovej jen dálnice,ale cíl byla mekka motorkářů TT na Isle of Man.Určitě by po cestě bylo na co koukat,ale ten ostrov je jak magnet

_Sparrow_ (16) napsal 07.04.2011 v 15:57

Souhlasim s vetsinou -> na me to bylo trochu moc hrrr
Na stranu druhou, kazdy nejak zacinal... viz moje cestovani

Uzivejte stastnych KM! A nekde po ceste "na mavnutou"

seikos (975) napsal 04.04.2011 v 14:18

Nevím jestli to byla dovolená, ale spíš sprint. Projet 4 země a všude platit za dálnice je trochu zbytečný. A projet Švýcarsko po dálnici je skoro barbarství. Jinak po itálii je spousta neplacených dálničních úseků- Jen to chce předem sednout k mapě a pečlivěji naplánovat cestu

sedy_vlk (5) napsal 03.04.2011 v 08:17

Taky mám namalovanou cestu přes celé Alpy až do Nice a zase po jiných silnicích nazpátek, ale ať dělám co dělám, nedostanu se pod 12 dní. Kdyby ano, musel bych to někde odfláknout. Takhle to proletět je věčná škoda. Pokud mám pouze týden volna, namaluju si trasu tak do 2500 km a užiju si to. Bavorsko, Rakousko, Severní Iálie nebo Slovinsko.

mikni (103) napsal 01.04.2011 v 10:26

k.da - proti gustu,žádný dišputát se říká,ať si každý jezdí,jak se mu chce a kam chce,ale tranzitovat Francií a vidět převážně jen koryto jejich dálnic a ještě za to zaplatit,to by mi bylo asi fakt trochu líto.Jinak k tomu St.Tropez naprostý souhlas s Biker98 - stejná zkušenost,obvzlášť o sezonu je to tam "žůžo" hlavně na palici a peněženku

alpin (1) napsal 01.04.2011 v 05:47

asi jste hodně spěchali domů, protože prostřelit takhle švýcarskem je zhovadilost, ale kažký máme rád asi něco jiného

Biker98 (21) napsal 31.03.2011 v 19:40

Souhlasim bylo to hodne rychle...Ja byl v Saint Tropez dvakrat.poprve jsem si myslel ze jsem prijel v nejakou spatnou dobu.Ale podruhe to nebylo o nic lepsi Uz tam nemusim.fakt o nicem.

Slovan77 (1) napsal 31.03.2011 v 19:10

Super ,

k.daNavigator (0) napsal 31.03.2011 v 17:56

Francie nebyl náš hlavní cíl a byla opravdu jen tranzitní
Jinak tempo bylo uplně v klídku nikdo si nestěžoval (byla to u nás všech první motodovolená)
A ta 250 a XT to v pulce dovolený otáčeli domů za rodinou jak jsem psal takže byli ušetřeni veškerejch dálničních přesunů
Loni jsme v trochu poupravenym složení dali Corsiku moto byly Transalp FZ 1 FZ6 CBF 600 a Cagiva Navigator

mikni (103) napsal 31.03.2011 v 15:34

LuděkCBF mi vzal slova z úst,to nebyla dovolená,ale kalup jinak taky přeju hodně dalších pohodových km a nežeňte se tak!! Francie stojí za to si jí trochu víc prohlídnout a ne proletět

BaRT_Czech (45) napsal 31.03.2011 v 12:42

pěkné čtení, hodně štatných kilometrů

LuděkCBF (14) napsal 31.03.2011 v 11:03

Nic proti, ale nevím, zda se tohle dá nazvat dovolenou.
Nazval bych to spíše dostihy.
Také co se týká pestré sestavy strojů na takovou porci společně ujetých kilometrů(Transalpy,Fazer,kroska a 250-tka), tak asi těžko mohli být všichni s tempem spokojení? Už tam chybí snad jen choper a skůtr.
Docela by mě zajímal názor i ostatnch účastníků.
Přesto dík za článek a přeju hodně pohodových kilometrů!

Georgik (76) napsal 31.03.2011 v 09:52

podobnej návrat mám za sebou předloni. Ve 3 jsme vyjížděli z Timmelsjochu, vě dvě v noci jsem byl doma po skoro 1200km. Taky jsme původně chtěli někde přespat, ale pak se to nějak zvrtlo .

-HARYS- (28) napsal 31.03.2011 v 08:05

Pěkné!!!